Кажете си мнението за един цвят, моля?

  • 4 414
  • 65
Момичета, вманиачих се по един цвят Rolling Eyes Ето този:


В момента съм на руси кичури, които преобладават и тук-таме е останало нещо светло кестеняво. В голямо чудене съм. Цвета е доста специфичен, мисля че ще ме ограничава и откъм цветовата гамата на дрехите( някак не се виждам с такава коса и със синя блуза примерно ). Боядисам ли се връщане назад към русото няма Laughing

Моля да ми кажете мнението си за самия цвят  bouquet
Виж целия пост
# 1
Много свеж и модерен цвят!Със синьо ще стои убиец!Оранжевото си отива с всички цветове.
Давай смело!
Виж целия пост
# 2
hi, аз в момента съм с такъв цвят,но не ми отива и определено отново ще се мъча да си стана русичка оранджевото е хубав цвят защото не е толкова комерсиален,но не на всеки му отива така че си помисли хубаво  Grinning
Виж целия пост
# 3
СтраХотен цвят.Ако се получи същият,а не някакво подобие мисля,че ще си доста атрактивна,особено ако си със светли очи   Wink Много е оригинален и небанален.Ако се боядисаш,после да ни се покажеш  Flutter
Виж целия пост
# 4
Мисля,че ще отива на блатисто зелените ми очи  Laughing Обаче ако стана като Пипи Дългото ще трябва с някое кафяво да се крия отгоре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Мисля,че ще отива на блатисто зелените ми очи  Laughing Обаче ако стана като Пипи Дългото ще трябва с някое кафяво да се крия отгоре Rolling Eyes

Тогава,действай  Grinning Нали нямаш лунички  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Нямам. Нали няма да съм като огън в главата?
Виж целия пост
# 7
Нещо не мога да си те възприема с този цвят newsm78
Но пък самия цвят ще си отива много със зелени дрехи.
Виж целия пост
# 8
Нямам. Нали няма да съм като огън в главата?
Какво говориш..супер е цвета-поне на мен много ми харесва,но знам,че на мен не би ми отивал.Аз съм с кафяви очи.Не е изобщо изкрящ,а напротив много е топъл.Не съм те виждала,но щом преценяваш,че ще ти стои добре,не се двууми  Peace
Виж целия пост
# 9
Мдааа, ти си ме виждала.
Защо не ти се връзвам с цвета? Отстрани нещата изглеждат понякога по-обективни Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Нещо като морковено, ама не точно...Майка ми беше с такава морковена коса преди време и има страхотни зелени очи, които и изпъкнаха още повече като се боядиса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Нещо като морковено, ама не точно...Майка ми беше с такава морковена коса преди време и има страхотни зелени очи, които и изпъкнаха още повече като се боядиса  Heart Eyes
Да, на зелени очи този цвят стои страхотно.
Имаше преди години един филм"Дъщерята на Мистрал".Та тая щерка беше с такъв цвят коса и със зелени очи.Много й отиваше.

Мдааа, ти си ме виждала.
Защо не ти се връзвам с цвета? Отстрани нещата изглеждат понякога по-обективни Simple Smile
Де да знам що....Може би, защото косата не ти е дълга.На дълга коса стои убийствено.

Ама ти като си си решила да се боядисаш такава, направи го.Винаги после можеш да си смениш цвета.
Виж целия пост
# 12
Цветът е страхотен. Само си помисли дали, ще ти отива.
Виж целия пост
# 13
Верно не ми е Sad Но ми е до раменете вече  Mr. Green

Цомб, да разсея съмненията, че хората ще помислят, че съм на някакъв шпиц остригана Laughing
Виж целия пост
# 14
Кас, решила ли си пробвай....
Преди повече от година реших и аз да направя промяна....така се бях навила, че нямах спиране и познай много съжалявах и все още се боря да съм си пак на руси кичури....

После да ни се покажеш...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия