Мисля ,че не може да си поеме въздух добре,така ли се възпаляват гласните струни

  • 616
  • 1
Здравейте мили мами,чудя се дали е за този форум тази тема ,но сте я напиша тук и сте я пусна и в здравния.Става въпрос за следното:синът ми е на 6 месеца.Беше ни се случвало веднъж ,когато бяхме на около 5 ,но пихме сиропче с калций и ни мина.Не знам как точно да ви обясня какво му е-издава един скърцащ звук като че се дави,но не го прави.Изглежда ,все едно не му стига въздуха или неможе да диша през нослето.Но не е така,диша спокойно през нослето и като спи не го прави.Започна с по мъничко и стана на по-често.Педито ни казва ,че е отмнoгo пищене-ние май вместо да проговаряме сте започнем да говорим,пищейки.Пищи нон стоп ,когато не спи.Не е сърдит просто така се радва пищи и много се смее с глас.И педито казва ,че си възпалява гласните струни и затова издава скърцащия звук,но е първо много неприятен и второ-много плашещ,защото звучи като не смазана панта на врата.Имам чувството ,че не му стига въздуха.Прави така,започва да издава този звук,и като си поме въздух имам чувството че не може да го издиша нормално.Ох ,не знам дали го обясних разбираемо,но повече оттова не знам дали мога.Притеснявам се ,защото първият път ни мина като пихме сиропчето с кълция ,а този път сме така вече три дена и не минава.Педито ни каза да давам по малко нурофен,защото имал противовъзпалително действие,а според него са ни възпълени пак гласните струни.Някой да е имал подобен проблем?мОля ви пишете ми.Утре сме на консултация ,но доктора сте ми каже пак същото убедена съм newsm78 Cry
Виж целия пост
# 1
Напълно е възможно да е както ти казва докторът. При оток на гласните струни дишането през устата  се затруднява, през носа не. Щом не му минава обаче, трябва да го прегледа лекар. Малкото ми сега е болно и симптомите му  са същите. Доколкото си спомням, калций се дава максимум 2-3 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия