С какво се измазва/боядисва дрешник?

  • 3 889
  • 23
Това е въпросът. Предполагам, че има някакви специални мазилки и латекси за такива помещения, които да имат някаква функция против влага. Ще сложа влагоуловители, разбира се, но ми се иска самите стени да са някак си защитени, защото ако ми се вмиришат дрехите на мухъл, ще си продам апартамента Crazy Сградата е нова, има външна изолация, вътрешна  - не. Какво бихте ме посъветвали да направя?
Виж целия пост
# 1
често да проветряваш  Grinning
дрешникът ни е боядисан с нормален фасаген /не използвам латекс/
имаме изолация и отвътре, дрехите не са в гардероб, а на стилажи като в магазин, които могат да се разместват в зависиност от вида на дрехите, много е удобно, защото виждам всичко, с което разполагам. А и плюс е все пак, че се проветряват непрекъснато.

Виж целия пост
# 2
дрехите не са в гардероб, а на стилажи като в магазин, които могат да се разместват в зависиност от вида на дрехите, много е удобно, защото виждам всичко, с което разполагам. А и плюс е все пак, че се проветряват непрекъснато.


Точно така искам и аз - стилажи за сгъваемите дрехи и една пръчка за закачалки, нищо повече. Изолация отвътре и фасаген значи...не разбирам какво е това и каква му е разликата с латекса, но благодаря все пак  bouquet
Виж целия пост
# 3
фасагена е по устойчив, може да се мие
цената е с минимална разлика, по принцип може и да няма разлика

към обзавеждането, може да добавиш и скрин за бельо Peace
Виж целия пост
# 4

към обзавеждането, може да добавиш и скрин за бельо Peace

Знам Cry И това ме ужасява, защото спалнята ни е като кутийка, нямам си идея просто къде ще го сложа този скрин ooooh!
Виж целия пост
# 5
направи го тесен и висок
Виж целия пост
# 6
Искам и аз дрешник!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Моят дрешник е с латекс но нямам идея дали е добре защото живеем в къщата от декември ето как  :http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13171&AlbumId=85575
Виж целия пост
# 8
Охооо, това твоето е съвсем друга работа. Нашето е една мъничка стаичка, като килер, към спалнята. Нито има толкова място като при вас, нито прозорец. Ще трябва да го облепя отвсякъде със стилажи, за да събера всичките си дрехи, понеже спалнята е много мъничка и няма да има място за голям гардероб. Абе въобще ooooh!
Виж целия пост
# 9
нашият дрешник е с латекс, много е малък, няма прозорец, няма никаква влага, няма и никаква изолация, но апартамента ни е топъл, въпреки че е външен, вътре съм сложила само рафтове и една пръчка за закачалки, от едната страна няма как да се сложат никави рафтове и за да използвам пространството имам куки на стената, за да я ползвам във височина, това е!
Виж целия пост
# 10
Гипс картон + латекс. Плъзгаща врата, за да се ползва  максимално мястото. И стилажи, но още не знам точно какви.
Виж целия пост
# 11
А за какво ти е тоя гипс картон в дрешника?

Виж целия пост
# 12
Щом се страхуваш от влага защо не го боядисаш с латекс за баня. За дрешник не съм го ползвала, но в баня със сигурност не хваща мухъл.
Виж целия пост
# 13
Щом се страхуваш от влага защо не го боядисаш с латекс за баня. За дрешник не съм го ползвала, но в баня със сигурност не хваща мухъл.

не хваща мухъл, но се стича вода по стените и мухлясват дрехите
Виж целия пост
# 14
Малена, преди време бях говорила с един познат-бояджия, който ме разубеди за фасагена/исках да го ползвам за санираното пространство на кухнята, че е по-покривен и по-бял от латекса/.Та той ми каза, че фасагенът е само за външно боядисване, заради оловото, което се съдържа в него, не е желателно да се нанася в затворени вътрешни помещения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия