Избор на модератори

  • 875
  • 10
В момента тече кампания за предложения. Предполагам, че ще има и гласуване.
Призовавам да се включим.
Помислете и преценете.
Не можах да се изкажа в темата за заключване, защото беше заключена. Ирония. Wink
Модераторите са тези, които решават, подкрепени от админите.

Приемам Правилата.
Когато имам собствен форум, тогава аз ще преценявам, дотогава ще се съобразявам.
Виж целия пост
# 1
В момента тече кампания за предложения.
Къде тече кампания  newsm78 , аз пак блея  Blush
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам,се търси модератор само за Готварския и то срока е до днес. newsm78
Виж целия пост
# 3
Мда..хубаво е да се включите..все пак има и други подфоруми..не е само Клюкарника Crazy
Близнаци, Готварския, На път, Самотните родители в тези подфоруми тече кампания.
Виж целия пост
# 4
Доколкото знам,се търси модератор само за Готварския и то срока е до днес. newsm78

И в На Път.  Peace
Виж целия пост
# 5
Стискам палци на желающите!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 Така е , Хера, и други подфоруми има, но :

И аз се надявам Клюкарника да не се изсипе да предлага и гласува хора, които просто са им симпатични, а не са и стъпвали в пътешественическия форум. За съжаление дотук има вече 2 такива предложения.

Не смятам, че трябва да си обиколил света, за да модерираш този подфорум. Още повече, че модераторът му ще има права и в Клюкарника. Или не?
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти, Хера. Излезе, че говоря безпредметно.
Не ми излиза на търсачката.
 за Готварския - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160947.0
Виж целия пост
# 8
Права си..не трябва да си обиколил света за да си модератор на този подфорум...говоря за "На път".
Трябва да имаш време, желание, търпение и най-вече да си избран от потребителите.
За това дали новите модове ще имат права над Клюкарника това могат да кажат само Мамма и Татти. Аз лично се вижда, че имам...за новите незнам Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ей, пак няма да ме огрее да съм модератор на Клюкарника  Laughing
Виж целия пост
# 10
Да си мод на Клюкарника е същинско наказание - да изчетеш тонове глупости не е лесна задача.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия