Има ли някой бамбуков паркет?

  • 5 780
  • 9
Стигнахме и до дневната:)Чудим се дали да си сложим естествен дъбов паркет( на по-дълги летви) или бамбуков Thinking
Бамбуковия ми харесва(въпреки недостатъците си) , но не мога да си го представя подреден как изглежда. Ако някоя мама има вкъщи - нека покаже снимки:) А ако някой има вкъщи дъбов - нека снима и него. Много ще съм благодарна Hug
Виж целия пост
# 1
Не се двоуми- при всички положения ще изглежда доста по-добре и доста по-необичайно и интересно от дъбовия.

Една картинка от нета:

Виж целия пост
# 2
Мерси за снимката. Ние обиколихме всички магазини в Пловдив и Стара Загора , но тези които ни показаха не изглеждам толкова добре като този. Видяхме с 4-5 различни украски,но такъв красив не намерихме никъде. Виждала ли си такъв и знаеш ли къде продават?Наистина този е много интересен:)
Виж целия пост
# 3
Много хубаво стои бамбуковия, тиковия и др. подобни екзотични паркети - виждала съм у познати, но нямам на снимка да покажа.

Аз лично исках  тик у нас, но заради подовото сложихме гранитогрес .......  Tired
В повечето магазини винаги има наредени по няколко квадрата, за да добиеш представа как изглежда.
Виж целия пост
# 4
слагали сме бамбувков паркет на много клиенти, аз лично изобщо не го харесвам Naughty
изглежда евтино и правя асоциация с китайска дъска за разяне на хляб
да не гороря за лъскавия му вариант, който просто не мога да го преглътна как изглежда
пазарът е залят с бамбуков паркет в различни тоналности - ами не ми допада. това е продукт, който се доближава повече до ламината, отколкото до естествения паркет.

аз предпочитам и препоръчвам дъбов паркет
с повече или по- малко беловина, може да се цикли многократно.

снимки имам, но не е редно да ги публикувам
Виж целия пост
# 5
Ох,колкото повече разглеждам , толкова повече се убеждавам,че не знам вече какво искам.
А някой знае ли какъв е този паркет? Мъжо спори,че е от малиново дърво:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10682&AlbumId=85981
Виж целия пост
# 6
аз също съм склонна да мисля, че е маслиново, но не споря
маслиновите фурнири които съм виждала лего розовеят
Виж целия пост
# 7
Аз също работя в сферата на продажбите на паркет и за бамбука мога да кажа само , че аз лично много го харесвам , но в никакъв случай не желая да го поддържам. Материала е много мек и би се наранил много лесно.Освен това ако решиш да го циклиш някога ефекта ще е ужасен - остават едни леки влакна и е невъзможно да се изцикли абсолютно гладко. Така , че послушай Мalena - няма нищо по-добро от дъбовия паркет.
Виж целия пост
# 8
Благодаря Ви,момичета! Ще ви послушам. Мисля да взема големи дъски ( тип дюшеме). Май изглеждат по-добре от мъничките... Thinking
Виж целия пост
# 9
акациевият паркет е наи-твърд,а турската изработка е най-добра.Магазинът е на Хр.Ботев,между Симеон и Пиротска
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия