отвратителното парене след уриниране

  • 4 143
  • 7
Здравейте на всички мили женички!от доста време чета вашия форум и едва днес се регистрирах!Имам проблем,който бих искала да дискутирам с вас-никакви лекари не помагат!Нито гинеколози,нито уролози.През декември м. г. след сутрешно уриниране почна ужасно парене и чувство на дискомфорт отдолу.Пих Ципрофлоаксацин,Ципробай,Сумамед,Таваник,Уростим.Силното парене отмина,но остана нещо като смъдене отдолу-сякаш всеки момент ще прерасне в нещо силно-отвартителен дискомфорт-пречи ми на всичко!Чак не ми се излиза и говори!Ако има някоя от вас ,която да е имала този проблем и се е изцерила-бих била благодарна да сподели с мен начина!Благодаря ви! Embarassed
Виж целия пост
# 1
Пробвай с киснене в смрадлика или Калиев перманганат.
Но ако не си пускала стерилна урина, го направи, може да имаш някаква бактериална инфекция и да се наложи да взимаш антибиотик.
Виж целия пост
# 2
Пусни си стерилна урина за посявка и антибиограма,така няма да се лекуваш насляпо.Успех!
Виж целия пост
# 3
НЕ ИЗПОЛЗВАЙ МИЕЩИ СРЕДСТВА- НИКАКВИ, само с вода  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Задължително пусни урина и след това ще стане ясно как да процедираш Peace
Виж целия пост
# 5
Не бива с лека ръка да отхвърляш лекарите- и там има лекари и лекари. Потърси съвет на добър специалист. Не може да се лекуваш на сляпо...
Виж целия пост
# 6
И аз имах подобно нещто със сарбеж и бяло течение,отидох на гениколог,изледва ме и се оказа някаква инфекциика,бях си в БГ и ходила по басеини разни,който не винаги са толокова чисти колкото колкото би трябвало smile3516та така,пих някакви хапченца,но кратко беше и някаква вода като в тубичка така и се слага едно такова като трабичка и в продалжение на седмица само с  него си правих ватрешни промивки и всичко изчезна
Виж целия пост
# 7
Пусни си изследвания за обикновена и стерилна урина и отиди с резултатите на нефролог.

Аз бях така ноември, ужасно чувство. Оказа се бактериална инфекция. Лежах малко и в ИСУЛ в Нефрологията, заради това, че съм бременна. Лекуваха ме с две инжекции антибиотик и след това перорално антибиотик Аугментин (дано не съм сбъркала името му). Оправих се, слава богу, защото бях полудяла от неприятното усещане и честото ходене до тоалетна.

Ако се интересуваш, ще ти дам координати на нефролога, при който аз ходя. Но задължително отиди пак на лекар, с това шега не бива! Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия