Огромен плюшен мечок - откъде?

  • 3 950
  • 11
Трябва да купя огромен плюшен мечок за Свети Валентин. Братът на мъжа ми е в Америка, но иска да изненада една девойка за празника. Изпратил е 100 лева за подаръка. От мен се очаква да избера огромната играчка...  Simple Smile
Нямам идея обаче откъде мога да купя гигантската мечка. Плюшените играчки на Маргарита са все подарени от приятели - аз нямам навика да й пазарувам такива неща.
Ще съм ви много благодарна, ако ме насочите към някакви магазини.  Мерси предварително! Hug

Виж целия пост
# 1
В Бонжур гледах едни много големи, сладки мечовци  Grinning
Виж целия пост
# 2
В Бонжур гледах едни много големи, сладки мечовци  Grinning
Мерси, Кики!   bouquet
Виж целия пост
# 3
В м-ни БУКЕТ също има такива мечовци - имат специално за празника  Peace
Може да провериш на ул. Раковска, на ул.Гурко, и на бул. Левски /номера не мога да цитирам/.
Успех  Wink
Виж целия пост
# 4
В м-ни БУКЕТ също има такива мечовци - имат специално за празника  Peace
Може да провериш на ул. Раковска, на ул.Гурко, и на бул. Левски /номера не мога да цитирам/.
Успех  Wink
Мерси, МамаHug Трябва да се разгледам по "Левски" утре, все ще мярна магазина...

П.П. "Букет" - тава са известната верига магазини цветя или...?
Виж целия пост
# 5
П.П. "Букет" - тава са известната верига магазини цветя или...?

Да, единия е срещу Турското посолство, а другия е близо до Витошка /и двата са от дясно посоко НДК/  Wink
Виж целия пост
# 6
П.П. "Букет" - тава са известната верига магазини цветя или...?

Да, единия е срещу Турското посолство, а другия е близо до Витошка /и двата са от дясно посоко НДК/  Wink
Сещам се за този на "Раковска". Тъкмо ще трябва да вземам огромен букет за огромния мечок  Crazy - с един куршум, два зеака...
Мерси още веднъж!  Hug
Виж целия пост
# 7
Извинявам се много, но искам да попитам как перете такива огромни мечоци.  Thinking
Ние имаме един Мечо Пух, който стои в гардероба. На химическо чистене ли...? Идея си нямам как се пере, а все някога трябва да се направи.
Виж целия пост
# 8
В Хиполенда вчера гледах голям бял мечок-май 82,50 лв струваше.
Виж целия пост
# 9
Извинявам се много, но искам да попитам как перете такива огромни мечоци.  Thinking
Ние имаме един Мечо Пух, който стои в гардероба. На химическо чистене ли...? Идея си нямам как се пере, а все някога трябва да се направи.
Аз лично или на химическо чистене или ако съм на кеф в банята. Обаче си отнема доста време  Peace
Виж целия пост
# 10
в магазин за 1 лев на хр. ботев до хотел централ (между стамболийски и новия булевард). струва 60 лв. - изложен е и на витрината. класически - тъмно кафяв, без излишни неща по него.
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички ви! Вече си имам маршрут - остава да тръгна да избирам...  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия