Възможно ли е да не разберете...............

  • 3 562
  • 72
Възможно ли е да не разберете че сте бременна в 8 месеца?? newsm78Приятелката на девера ми твърди че не разбарала и му казва  чак днес а термина и е 28.02.Нормално ли ви се вижда??? Shocked
Виж целия пост
# 1
Глупости на търкалета  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Този филм го гледах Simple Smile, беше много интересен FlutterРодилката беше около 190кг., много я болеше корема и лекарите разбраха, че ражда когато тя си разтвори краката и започна да напъва.
 Приятелката на девера ми явно участва във втората серия.
Виж целия пост
# 3
И тук си имахме една жена дето разбра, че е бременна в 7-ми месец. При това и беше трето детенце и много се чудих... После разказа, че карала цветна бременност, а и е ужасно кльощава и си помислила, че леко пълнее. На нея почти до последно не и личеше корема. Тя има вид на анорексичка.
Виж целия пост
# 4
Ами не ходят ли на гинеколози тези хора бе? В 21 в. живеем, може ли такова невежество? Това ми звучи като едно време дето са раждали на полето. Може ли седем месеца да не ти идва цикъла и да не разбереш, че си бременна. Голям номер, и за какво?
Виж целия пост
# 5
ХА-ХА-ХА Joy hahaha rotfImbo rotfImao smile3532
Наистина ми стана смешно,но в този свят от нищо няма да се очудя.Малко време им остава да се приготвят.
Виж целия пост
# 6
Съседката на съпруга ми също е родила без да знае, че е бременна. Разликата е, че е твърде старичка за деца. Мислела е, че настъпва критическата, когато спряло да й идва цикъла. Лекарите били правили куп изследвания през годините и твърдяли, че е стерилна. Тя е пълничка и просто корема не е нарастнал много. Тръгнали да колят прасе за Коледа и мъжа й се върнал с кутия бонбони, да черпи, че има дете.
Виж целия пост
# 7
Досега фаворитка ми беше една съседка - възрастна и пълна.  Жената мислела, че влиза в критическата. И така до средата на шестия месец. Ама пък чак осем месеца, че и повече.....  ooooh! Не ми се струва много нормално.
Виж целия пост
# 8
Ами и на мен ми е много невярващо, но съм чувала за няколко такива случаи.
Майка ми не е толкова фрапантен такъв, но е разбрала чак в 5 месец ( със втора бременност и то)не е била никак дебела, просто нямало по какво друго да разбере докато не се е размърдала сестра ми  Mr. Green Винаги съм се чудела как е възможно такова нещо, но явно е. Също имам позната акушерка тук, която ми е разказвала за случки, в които жената незнае че ражда докато не е отишла в болницата за преглед и се оказва че ще има  бебе.

Ето и друг случай сега се сещам, абонирана съм за бебешко списание тук. Ами само преди няколко месеца четох статия там с приложени снимки как млада двойка са на ваканция и жената я хващат болки. Става непоносимо и мъжът и я води в спешното, защото я гледа че не може да стане от леглото вече и там ги сюрпризират че ще стават родители  всеки момент  Shocked
Та значи на пръв поглед звучи много нереалистично и се питаш как е възможно да не разбереш цели 9 месеца че носиш дете, нооооо явно е възможно след като само аз знам за няколко такива случая.
Виж целия пост
# 9
 #Crazy Доста странно ми звучи и честно казано не вярвам, че е възможно, ама знам ли...  newsm78
Виж целия пост
# 10
не е възможно;
подобни дивотии не ги разбирам;
дори и при цветна бременност пак се разбира; та нали се променя най-малко тялото на жената;
аман от дивотии....
Виж целия пост
# 11
Имам позната, която разбра чак в 6-тия месец. Но в осмия...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Изобщо не ми се вярва,или говорим за пълно невежество и немарливост към себе си NaughtyТа това бебе нали мърда,обръща се,дори да изключим промените в тялото,които дори да са малки все пак ги има.
Виж целия пост
# 13
Един познат ми разказа за негова колежка - студентка по медицина  #Crazy
Отива на изпит и я свива корема. Решава, че има бъбречна криза и нали е в медицинска академия, отива да я прегледат колегите и. Те откриват бременността и че жената в момента ражда. Тя била най-гръмната от всички.
Приятелите и се обаждат да я питат взела ли е изпита, а тя им казала "Взех го, ама толкова беше труден, че направо родих!".  #Crazy
Аз това не мога да го повярвам, но те казаха, че е имала цветна бременност и по начало била доста закръглена.
Въпреки това ми се струва невероятно!
Виж целия пост
# 14
За мен е абсурдно една нормална жена да не разбере толкова време, че е бременна. Колкото и да е пълна, не само тялото се променя, ами то бебето направо си рита, все пак е 8- ми месец. Има и ред други промени в организма. Цветната бременност също не е извинение, защото тя се различава от нормалния цикъл и не може да бъде объркана.
Иначе да, виждала съм няколко такива случаи от различни възрасти- усещат се чак като тръгнат да раждат, но са били все необразовани жени или с психически отклонения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия