Преса за коса + кристали ...

  • 3 692
  • 39
Аз днес се сдобих с нова, до преди малко се изправях и резултата е страхотен  Simple Smile 
Възнамерявам да си изправям косата поне 2 пъти седмично..

Колко често изпозвате преса?  newsm78

Уврежда ли ви се видимо косата?  Thinking

Каква марка кристали за коса използвате?

Благодаря предварително за всички мения.

Ако намерите с търсачката подобни теми, ще ви бъда задължена!

  bouquet
Виж целия пост
# 1
С пресата изклчително много внимавам - най много 2 пъти в месеца.
Моята коса не се уврежда, защото все пак внимавам, иначе пресата може тотално да съсипе, която и да е коса - няма значение керамична ли ще ли е или незнам си каква.
Кристалите са ми на Биофарма.
Виж целия пост
# 2
само 2 пъти в месеца?

Хм.. може би и моя ентусиазъм ще замре.... Tired

Виж целия пост
# 3
Изправям я 1 седмично. Ползвам я от скоро и засега имам коса на главата Mr. Green
Кристалите са ми на Биофарма.
Виж целия пост
# 4
Аз имам от скоро и не съм я ползвала много често.
Вземи си гел за изправяне или спрей с термичен ефект, има специални за преса, правят косата по- устойчива на високата температура. Аз имам на Лонда в момента. Кристали ползвам на Биофарма.
Виж целия пост
# 5
Години наред вече се изправям първо със сешоар, после с пресата. Преди ползвах метална, сега керамична. Бретонът си изправям всеки ден, предните кичурчета също  ooooh! КОсата ми по принцип е чуплива и трудно се поддава на третиране, но за толкова време й хванах цаката, дето се казва  Mr. Green
Косата ми не е опадала още, даже е много хубава и гъста. Лично според мен това е до ген.
ПОлзвам средна хубост шампоани, балсами, маски - Елсев, Фруктис, Глис Кюр .. Домашни не си правя и пак си ми е свежа.
Важно е крайчетата да освежаваш  Peace Кристалите ми са на Биофарма (слагам си доста) и използвам овлажняващи спрейове- Сери или Глис Кюр. Това е  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не злоупотребявай с пресата-пърли косата, особено при постоянна употреба.
Кристалите са задължителни, аз ползвам професионален продукт( купувам го от фризьорката си ).
Задължително първо издухай с метка и след това с пресата, за да се "запече косата"( това съм го запомнила от фризьорските салони  Laughing).
Виж целия пост
# 7
Изправям се 1-2 пъти седмично. Кристалите са ми на Dikson.
Виж целия пост
# 8
Веднъж седмично. Използвам термоактивно мляко на Лореал.
Виж целия пост
# 9
Не злоупотребявай с пресата-пърли косата, особено при постоянна употреба.
Кристалите са задължителни, аз ползвам професионален продукт( купувам го от фризьорката си ).
Задължително първо издухай с метка и след това с пресата, за да се "запече косата"( това съм го запомнила от фризьорските салони  Laughing).

Заради това пърлене не се решавам да си купя преса, а ми писна с четка и сешоар  ooooh! Кажи как се казва въпросният продукт Praynig
Как се постига това "печене" на косата също ми е тъмна Индия Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Ползвам един продукт, който се слага на суха коса ( поне отчасти издуха ). Казва се Straigt fluid,специално за преди употреба на преса е. Явно има нещо сладникаво в него, защото докато е мокър лепне по пръстите ( като захарна вода ). Та, той спомага за това косата след пресата да е гледка, а не хвърчаща и да не се пърли самата коса.
Виж целия пост
# 11
Ползвам един продукт, който се слага на суха коса ( поне отчасти издуха ). Казва се Straigt fluid,специално за преди употреба на преса е. Явно има нещо сладникаво в него, защото докато е мокър лепне по пръстите ( като захарна вода ). Та, той спомага за това косата след пресата да е гледка, а не хвърчаща и да не се пърли самата коса.

Звучи обещаващо. Grinning Да попитам още, само когато ще се ползва преса ли е уместно да се слага и има ли смисъл да сменям кристалите, когато ще ползвам сешоар за изправяне? Blush Агресивен ли е, иначе казано?
Виж целия пост
# 12
Аз мажа с кристали, издухвам, мажа от флуида и минавам с пресата.
Но съм пробвала и само да се издухвам с въпросния флуид, ефекта е същия и почти се освободих от ползването на пресата.Сега чета флакона на марката Lisap e.
Виж целия пост
# 13
Аз мажа с кристали, издухвам, мажа от флуида и минавам с пресата.
Но съм пробвала и само да се издухвам с въпросния флуид, ефекта е същия и почти се освободих от ползването на пресата.Сега чета флакона на марката Lisap e.

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 14
Ей Каси, направо ти се възхищавам - явно си доста умела със сешоара!

Аз само се скубя!  Rolling Eyes

Значи първо течни кристали, а след това спрей  newsm78
Леле..

Ако се изправям сутрин трябва да стана в 6.00ч за да успея със всички мазила и процедури  #Crazy

Крастотата наистина изисква огромни жертви  Rolling Eyes
А имам познаи, които даже гребен не употребяват!  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия