Имаме си дъщеричка

  • 2 556
  • 29
От една седмица нашето момиче е вече в къщи и сме много щастливи!
Първите дни бях като пребита.От притеснение да правя нещата правилно,не хапнах нищо.Падна голяма борба с памперсите,но вече и там задобрявам.Деничка-Звездичка беше не по-малко стресната.Нова къща,нови хора.Всички я прехвърлят ,гушкат.Първата нощ не спа ,а плака.Втората нощ също се беше разстроила.Тогава я взех при нас в леглото и тя се укроти и заспа.На сутринта като се събуди ,погледна първо мен, после баща си,подаде ни по една ръчичка и се засмя до уши.Това явно беше нейният поздрав за нас.От този момент нататък нешата тръгнаха по-гладко.Дай боже да продължава така Praynig
Виж целия пост
# 1
Честито и да ви е жива и здрава!  bouquet

Радвам се за вас. Hug
Виж целия пост
# 2
Честита ви радост! Бъдете много, много щастливи!!! Hug  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Честита ви радост!!!

Растете здрави и много,много щастливи!!!

Ох,как обичам такива новини  newsm51
Виж целия пост
# 4
Честито мила mar mar да ви е жива издрава и да ви радва много по голямо щастие и радост няма от това да има нов член в семейството.А за първите днии седмици и аз така бях е бях хапвала нищо през ноща той не спеше спокойно но не плачеше сега дето вече много плаче като излизам някъде или ме няма в стаята ама той е на 10 месеца сега ще ги направи ,Вие колко сте големи.Малко трудно му беше докато свикне  с храната и да се храни с лъжичката с режима ама постепенно свикна първия ден много плачеше като го къпех неискаше вода сега обаче неиска да излиза от коритцето и така всичко му се нареди не се притеснявай всичко ще мине много бързо направо дните летят . Laughing Laughing Laughing Hug
Виж целия пост
# 5
 newsm51 Честито!Да ви е жива и здрава и много да ви радва
Виж целия пост
# 6
mar mar Честито ви дъщеричка.Да ви е жива и здрава и много много щастие пожелавам на цялото ви семейство.
Аз винаги съм казвала,че по принцип на човек му трябва малко нагласа около седмица.Аз и двата пъти бях така като теб.като пребито куче,все гледах да не сгреша някъде а и докато свикна,че начинът ми на живот преминава във съвсем друга насока. Mr. Green
Един чорапогащник,обувах за половин час,за памперсите няма да ти говоря,колко време ми отнемаше да се преборя.
Е с течение на времето станах спец и сега всичко правя за отрицателно време.А и като си организира човек малко,по-малко работата става по лесно.
Желая ви успех.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Честито и спокойно!
Седмица без ядене, явно може да ни стане девиз на повечето нео-майки! Simple Smile
Няма как, всеки си минава по пътя, кога по-гладък, кога по-стръмен, но с търпение (ключова дума) и любов, всичко застава лека полека на място.
Много гушкане, радост е глезотийки желая на цялото семейство!
Виж целия пост
# 8
Честита Ви дъщеричка!!!
Бъдете много щастливи заедно  bouquet
Какви прекрасни новини в този подфорум Peace И моята приятелка Мародиди чакат всеки момент да си приберат Таничка у дома!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
Честито Mar mar!   bouquet   Да ви е жива и здрава  newsm32    и да изживеете много щастливи мигове заедно! Ти, че не си яла е бял кахър. И аз минах през това, въпреки, че Ники си ядеше нормално, просто времето не ми стигаше, а мъжа ми направо го забравях. Сега вече всичко така се нормализира, че не мога да повярвам че сме заедно от месец. Имам чувството, че винаги си е бил при нас. Ще видиш, че и при теб ще стане същото след 3-4 седмици.  baby
Виж целия пост
# 10
Честита дъщеричка.На колко е малката принцеска?дА ви е жива и здрава.
Виж целия пост
# 11
mar mar, честита звездичка   bouquet
Много радост и щастие! И веднага щом можеш, прати снимки  Grinning
Припомни ми, колко голямо е момиченцето ти?

Нацелуваи я заради всички нас
Виж целия пост
# 12
Lati, ако правилно съм жидяла тжоят Вики днес прави цяяяяяяяяяяяяла една годинка   Grinning

newsm59 nbirthday newsm67    bigdance2 nbirthday  party041 newsm59  ura  bigdance2 newsm67 nbirthday  Party Time Tada  costumed034
Да ти е жив и здрав! И да ви носи много радост![/color][/size]
Виж целия пост
# 13
Мар-Мар,да се отчетеш и със снимков материал,съвсем скоро. Hug Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички!
Деничка е на 8 месеца без една седмица.Много е талантлива.Първия път беше трудно с лъжицата,но сега е спец,а с банята още от първия път изпадна във възторг.Чистофайница ще дойде.Когато я водя в банята да мием дори муцунката и ръчичките,застава мирно,изплезва език и стои търпеливо,имам чувството че и доставя удоволствие.В интерес на истината доста бързо се адаптираме една с друга,даже като излизам от стаята започва да хленчи,а като вляза започва да се радва.В момента са се гушнали с татко си,тя му хапе ръката,а той я гледа със щастлив поглед.Снимки има отдавна,но не смеех да ги побликувам.След малко ще свърша и тази работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия