Кои жени наричат "фатални"?

  • 12 685
  • 81
 Какво се крие зад определението " фатална жена " ?
 Мъже най-вече съм чувала да употребяват израза, но жените, за които го казват са си чисто и просто пеперуди...
 
 
Виж целия пост
# 1
Това е социално приемливата версия на 'гнусно ку.ве' според мен. Проблем?
Виж целия пост
# 2
Това е социално приемливата версия на 'гнусно ку.ве' според мен. Проблем?
Моето тълкувне  е , че това са жени,  които обикновено имаш, но не можеш да напуснеш Simple Smile С огромната добавка, че фаталната жена може да е фатална само за определен мъж - не за всички  Wink

Виж целия пост
# 3
Това е социално приемливата версия на 'гнусно ку.ве' според мен. Проблем?
Моето тълкувне  е , че това са жени,  които обикновено имаш, но не можеш да напуснеш Simple Smile С огромната добавка, че фаталната жена може да е фатална само за определен мъж - не за всички  Wink



Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж. Пичето е просто фактор. Фатализъмът и фаталните неща понятия са тъй абсурдни.
Любовта е болест - като грип, като рак. И при трите се набутваш, но само при едната трескаш.
Виж целия пост
# 4
Доживях да се съглася с Жоро Joy


Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж.
Виж целия пост
# 5
Фатална жена за мъж няма - има фатално изглупяване от страна на мъж. 

Така мисля и аз.
Каквото сам си направиш, никой не може да ти направи - с други думи мъжете сами допускат да им се  качат на главата, като се извиняват, че жената била фатална...
Виж целия пост
# 6
Фаталните жени са плод на въображението на писателите и сценаристите на филми.Възможно е някой мъж, някога,в качеството си на кръшкач да е употребил този израз и в ежедневието.Но то е било по-скоро с цел,да оправдае евтината случка.Жоро го е казал много на място-за гнусните и за курветата.
Виж целия пост
# 7
Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Simple Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Simple Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Simple Smile

Това да не можеш да имаш някоя жена не е познато чувство за мен. Говори си с балъците.
Виж целия пост
# 9
Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.
Виж целия пост
# 10
Съгласна съм с Дона за висшия пилотаж. Евтиното курве омайва с евтини номера. Може и да излъже някой глупак, но ще е временно. Фаталната жена за мен е умна и изключително хитра, познава отлично слабите страни на мъжете, притежава добре развита интуиция и веднага надушва що за птица е конкретния мъж, което я прави чудесен манипулатор. Знае как да оплете един мъж в мрежите си, за което се иска не само перфектна свирка, ами и умствен багаж.

Чувала ли си за фразата 'Писна ми на ку.а'? Не е случайна. И най-яката мадама рано или късно става жертва на явлението.
Виж целия пост
# 11
Lady Marmalade ме изпревари. Точно.
Виж целия пост
# 12
Ммм, този път не съм съгласна с Жоро Simple Smile Аз го разбирам по друг начин - като жена, която те поболява. А те поболява, защото не можеш да я имаш. Това е висш пилотаж в курвалъка, не е от ония, дето трескаш и бегаш  Simple Smile
Мдаааа, съгласна без никакви забележки. Майсторлък се иска за тая работа и акъл!
Виж целия пост
# 13
И тук отново стигаме до мъжа. Не мога да се съглася, че фаталната жена може да покори всеки мъж, ако си го постави за цел. Има мъже, които не поддават.
Виж целия пост
# 14
И тук отново стигаме до мъжа. Не мога да се съглася, че фаталната жена може да покори всеки мъж, ако си го постави за цел. Има мъже, които не поддават.

То и такива жени има, ако става въпрос. Grinning

joro01, хубаво се изхвърли, ама не на място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия