Февруарски студ скова земята, нека благосклонна е към нас съдбата 05.02 - 11.02

  • 2 470
  • 57
Хайде на новата темичка  Hug
Нека има само хубави новини тази седмица, време е за такива  Peace
Успех на всички!
Виж целия пост
# 1


   Лека и усмихната седмица!

   Жабче, много приятно заглавие.   bouquet


  Пазете се, момичета.

 
Виж целия пост
# 2
Лелее, Жабче, как го измисли това страхотно заглавие  Hug
Добро утро, момичета! Как сте днес? Надявам се, че вече всички болни са оздравяли! Хайде, не се спотайвайте, казвайте бързо хубавите новини от тази седмица  Wink
Лека и успешна седмица  Hug
Виж целия пост
# 3
Хихихи, тъкмо мислих заглавие. Браво Жабче!
Абе каква е тая "смотла" дето си си написала под името? Аз такава не познавам  Wink!
Ох, вече почвам да се притеснявам защо още на са ми готови генетичните. Едни сценарии са ми в главата  Sad. Имам чувството, че съм на кръстопът и все там си стоя.
Пожелания за успешна седмица за всички и от мен!
... Май е време да се похвали някоя от нас, нищо конкретно нямам предвид, просто ми се иска  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Добро утро и от мен  Simple Smile
Дано тази седмичка да е пълна само с хубави новини  Praynig
Аз уж бях наборила грипа, а вчера пак ме тръшна другата му форма (стомашно-чревна)  Twisted Evil Едвам станах от леглото. Но днес съм добре, въпреки целодневния глад вчера. Пазете се момичета, не помня да съм карала толкова тежък грип  Twisted Evil
Лек ден от мен на всички   bouquet
Виж целия пост
# 5
Верка, спокойно, всичко ще е наред  Hug Аз за генетичните пробвах друга тактика - казах си от самото начало че там няма как да има нещо нередно и не си позволих въобще да мисля лоши варианти, дори резултатите взех доста късно т.е. бяха готови отдавна. Така че мога да се похваля че поне за тях не се притеснявах  Simple Smile
"смотла"-та си е там отдавна  Mr. Green, нещо все ми е смотано та затова така...  Embarassed

Аз си чакам лелката тази седмица, при това я чакам с нетърпение, отдавна не ми се беше случвало  Laughing Нали заради бактериите в урината отложихме всякакви процедури през януари и сега подскачам от нетърпение да се почва, защото бездействието буквално ме убива.
Виж целия пост
# 6
Здравейте и от мен Grinning дано наистина има добри новини през тая седмица! Аз от днес започвам да си правя ову -тестове, за първи път в живота Embarassed Дано тази седмица да заченем дългочаканото човече Praynig
Жабче, браво за заглавието!
Верче, стискам ти палци! Не се навивай предварително за лоши новини! Аз пък съм сигурна, че ще са добри Peace
Мишанке, и аз изкарах и втората форма - с повръщането Sick и разстройството. Единственото положително нещо е, че смъкнах 1-2 кг. Но пък сега се амбицирах да ги поддържам и започнах отново да правя сутрешна гимнастика плюс танци. И се чувствам прекрасно Grinning
Виж целия пост
# 7
Здравейте и добро утро от мен Simple Smile
Пожелавам на всички, много успешна и ползотворна седмичка!

Аз най-после се пооправих след смотаният грип - две седмици не мога да се съвзема .... Изпих всички хапчета за кашлица на аптеките Wink

Моята племенничка сладка, тази седмица става вече на една година (лелееееееее все едно вчера сестра ми ми каза че е бременна). Не знам какво да и купя - искам да и остане нещо за спомен. Ако можете помагайте със съвет.

Иначе, ние хубавоо се поохарчихме Simple Smile най-после си купихме пералня (до сега ползвахме тази на свеки), а моите двама мъже (милото и татко) благоволиха да довършат сглобяването на кухнята Simple Smile Така че започвам да чета рецепти, трябва да се представя много добре с първата ми вечеря в собствената ни кухня Simple Smile

Чакам добри новини тази седмица от Вас!
Успех на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Верити, моят опит с двете ми племеннички показва, че на тази възраст много се радват на големи плюшени играчки  Simple Smile. Още си спомням каква радост беше като подарих на голямата голям плюшен слон - то беше писъци, търкаляне по земята с играчката и голяма емоция  Laughing Е, ако искаш нещо, което ще оценят родтелите на този етап - може нещо златно или тоалет за госпожицата. Каквото и да избереш, да ти е жива и здрава племенничката   bouquet

Лея, и аз отслабнах от грипа. Е, не че това ми е била целта  Wink Дано студа да ликвидира най-сетне тези гадни вируси  Close

Вера, стискам палци за генетичните  Praynig Praynig Praynig Убедена съм, че всичко ще е наред въпреки забавянето.
Виж целия пост
# 9
Болните, оздравявайте бързо, момичета  Hug И внимавайте с отслабването! Леичка, теб поне съм те виждала на живо, и знам, че не си от тез, дето имат много нужда да отслабват Wink

Верити, да ти е жива и здрава племенничката   bouquet Верно е, че голяма плюшена играчка винаги ще бъде хит сред дребосъците  Peace Честито и за пералнята. Ние миналата година бяхме без пералня и беше кошмар... Струпвахме едни големи чували мръсни дрехи и ги карахме по роднини да перем, и после пак в чувалите си ги връщахме у нас  Twisted Evil Мизерна история.

Верка, стискам много силно палци за тез генетични  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
Здравейте,момичета!
Тази седмица сте започнали ведро и се шегувате-това ми харесва  Laughing
Аз тъкмо се връщам от В Търново от спермограма на мъжа ми.Не споделих с вас мин седмица ,че ще ходим...Резултатите не са добри.Това му е първата.Откриха му варикоцеле.Сега ще пробват с антиоксиданти и инжекции "ОМНАДРЕН" 250.После ще отидем пак да видим дали ще има нужда от операция.Тук някъде бях прочела че са болезнени..УФ...
Та така-ще минем и оттук  Rolling Eyesкакво да се прави...
Верити,мила, вчера се върнах от Сф точно по този повод-племеничката ми става на годинка на 8.02. и живеят там.Аз и купих златна буквичка Х,защото се казва Христина.Голяяяям сладур е на леля!Та като виждам сте се охарчили,а тези малки нещица не излизат скъпо,а и ще и остане за спомен както искаш ти.Каквото и да и купиш-да е жива и здрава и умница!Те водолеите са такива артисти!
На всички весела и успешна седмица!!! Hug
Виж целия пост
# 11
Верити, да ти е жива и здрава племенницата! Преди време гледах много интересни детски обици в "Паул", не като на повечето места. Скоро като й пробият ушетата ще е супер и това си е спомен от детството.
TaniaN , дай подробности от спермограмата. Тоя омнадрен защо му го изписаха? Хормони на мъжа изследвахте ли? За операцията няма какво да се тревожиш - минава и заминава. Важното е, да се възстанови, след нея.
Момичета имате ли някакъв телефон на катедрата по генетика в София, на който мога да си проверя резултата? Звънях следобед тук в Пловдив и пак ми обясниха, че не са дошли. Наистина се притеснявам, защото ми казаха, че ще са готови за две седмици. Дала съм ги на 03.01.2007. Много време мина и се опасявам да не би да не са се "развили" и да трябва да повтарям, а времето тече.
Виж целия пост
# 12
весела и успешна седмица и от мен момичета. успех във всички начинания. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
здравейте и от мен!аз пиша за пръв път в "проблемно"ина4е ви 4ета редовно,имам малко въпрос4е към вас-зна4и мъжът ми си прави спермограма и му изписаха витамини-ТОКОФАРМ-Витамин Е.и му казаха да ги взима 3 месеца.има ли някой от вас които са взимали подобни витамини и е дало резултат.
Благодаря!!!Успешна седми4ка на вси4ки и много късмет!
Виж целия пост
# 14
Вера, на мен ми дадоха ето този телефон за информация: 02/917 24 73. Нали за Генетичната лаборатория в Майчин дом говорим?

Рокси кажи нещо повече - какви са показателите на спермограмата? Мъжът ми пие витамин Е, заедно с фолиева киселина, витамин С, цинк и селен. Имаме известно подобрение след около 3месечен прием.

Верити, сещам се за къщичка-палатка за игра, но те май са за по-големи деца. Иначе - колело, някакви занимателни детски играчки за координация и въображение. Голяма плюшена играчка никак не е лоша идея също Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия