Мнения за Велформ смайл

  • 1 279
  • 6
Някой ползвал ли е тази система за избелване на зъбите?Дали има ефект или поредното менте Rolling Eyes Пък и дали е безвредно за зъбите, защото както го обясняват, че има свръхокислително действие, това не разрушава ли емайла на зъбите?
И ако някой е ползвал нещо подобно и е доволен, моля да сподели Hug
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=11458&c=1575
Виж целия пост
# 1
питах зъболекаря ми - не го препоръчва Thinking
Виж целия пост
# 2
Прилича ми на абсолютен shit  oops  и не вярвам да е безвредно, камо ли полезно newsm34
Виж целия пост
# 3
Побутвам една стара тема с надеждата за нови отговори...  Звучи като поредната измама на тв-те реклами заради цената- 50 на фона на 300-900лв., но ако някой вече го е изпробвал нека да сподели.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Това чудо го купи мъжа ми след поредното мрънкане от моя страна и  честно да си кажа точно два пъти го ползвах и го захвърлих в най-близкия ъгъл като нямаше никаква разлика
След това отидох при зъболекара  ми и той ми вика ти не си добре  да си даваш парите за такива глупости.
И тогава ми обясни за избелването с гел  и не след дълго се подложих на тази процедура , много съм доволна.


Виж целия пост
# 5
Въобще не се хващай с тези само при зъболекар, аз изкупих вси4ки такива простотии и само ти прави зъбите многоооооооооооооооо 4увствителни към вси4ко не си хар4и парите, а отиди при зъболекар нито това нито рембрандт гела нито лентите не се набутвайте, по добре ползвай сода при миене и е по-безопасно Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия