Страх

  • 1 692
  • 37
Още съм на 18 год. и ще се сгодяваме с приятелят ми май месец след като аз завърша и много искам да си имаме бебче ама май ни е раничко newsm12 а аз незнам защо много се притеснвам че няма да можем да имаме деца преди 1 месец бях на гинеколог и всичко е нормално но пак се притеснявам doh Моля ви кажете ми това нормално ли е как може всичко да ми е нормално и аз да се притеснявам че няма да можем да имаме деца.Вече ми писна само затова да мисля и накрая ще забременея preggo и ще ни е трудно.Искам да започна и аз работа да се оправим малко и тогава бебе ама как да спра са се притеснявам smile3518
Виж целия пост
# 1
Преди да забременея и аз си ги мислех едни такива................. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 2
Всяка жена си мисли така,и аз си бях втълпила,че няма да мога да забременея,а стана от първи път WinkНе се шашкай така,защото психологическия елемент е от огромно значение.Завърши си, реализирай се в работата и тогава мислете за бебенце,наистина е малко раничко Hug
Виж целия пост
# 3
Здравей мила, първо искам да те попитам за къде сте се разбързали така с твоя приятел, все пак ти си само на 18, а според мен това е възраст през която се човек трябва да помисли за много други неща като учене, работа и др. преди да реши да създава семейство, а и лично моето мнение е,че е добре човек да си походи преди да реши да се ожени.....е аз не съм ти съдник, но си казвам мнението ,а относно забременяването ти щом всичко е наред и си била на лекар трябва да си спокойна хората са казали всяко нещо с времето си ще стане просто трябва да си спокойна и да не мислиш постоянно за това.
Виж целия пост
# 4
Аз  имах хормонални проблеми и всички ми казваха,че има голяма вероятност да не мога да забременея,а и аз бях почти убедена в това.Когато се събрахме с мъжа ми да живеем заедно почти веднага почнахме бебеправенето от страх да не би да отнеме прекалено много време,но то стана на третия месец и след естествената еуфория ме беше яд,че не изчакахме малко да си поживеем.Втория път забременях също на третия месец откакто работихме за бебе.Така,че поживейте си,млади сте още,а и за бебче имате време достатъчно.Поне две-три години можете да изчакате. Hug
Виж целия пост
# 5
недей да бързаш!!!
ти самата си още дете,за да се грижиш за друго. поживей малко. ще имаш време за всичко. недей да мислиш за това дали можеш или не да имаш дете. всичко ще дойде от само себе си.по скоро помисли дали на 18 си достатъчно зряла, за да създадеш семейство.  newsm78
Виж целия пост
# 6
Ми и аз си ги мислех такива.И на лекар ходих-всичко ми е наред и въпреки това мисли,мисли...
Истината е,че трябва да се успокоиш!Всичко ще се подреди,и бебчо ще се появи като му дойде времето.
Между другото ти сама казваш,че може би ви е раничко.Е,вие си решавате,но децата са мнооого голяма отговорност,преди да решим да ги създаваме,би трябвало да сме абсолютно сигурни,че можем да я понесем.
Живота е пред вас,имате толкова време за всичко.Успех! И Hug
Виж целия пост
# 7
Всяка жена си мисли така,и аз си бях втълпила,че няма да мога да забременея,а стана от първи път WinkНе се шашкай така,защото психологическия елемент е от огромно значение.Завърши си, реализирай се в работата и тогава мислете за бебенце,наистина е малко раничко Hug
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Май на всеки му минават такива мисли през главата,но не бързай.Всичко си идва с времето.Успех. Peace
Виж целия пост
# 8
Аз също съм си мислила за това, дори веднъж като ученичка/9 клас/ бях ходила на гинеколог зареди някакво течение и тогава почти се разплаках пред лекарката защото се бях притеснила че няма да мога да имам деца.
Мисля че още си младичка за бебе, но ако това искаш и то силно давай тогава......
но трябва да се отпуснеш и да мислиш само за позитивни неща.
Виж целия пост
# 9
[b]И аз си го мислех, но имах основание. Бях с поликистозни яйчници и много нередовен цикъл. Имах чувството, че изобщо не получавам овулация. Влязох в един форум да чета за моя проблем и много се наплаших, даже ревах, че няма да мога да забременея, без дори да съм пробвала. И накрая какво стана: спрях противозачатъчните, с които лекувах яйчниците и нередовния цикъл и на другия месец бях вече бременна.  newsm68
Така че спокойно. Peace нямаш никакъв повод за притеснение, щом всичко е наред. Но наистина си помислете добре и обсъдете с приятеля ти дали сега е най-подходящият момент. Успех! Wink
Виж целия пост
# 10
Я,споко мила! NaughtyИ аз толкова се притеснявах,но накрая забременях с голяма миома и родих прекрасен син,който в момента е вече на 1г. и 7м.От утре тръгва на ясли.УСПЕХ  bouquet
Виж целия пост
# 11
недей да бързаш!!!
ти самата си още дете,за да се грижиш за друго. поживей малко. ще имаш време за всичко. недей да мислиш за това дали можеш или не да имаш дете. всичко ще дойде от само себе си.по скоро помисли дали на 18 си достатъчно зряла, за да създадеш семейство.  newsm78

Виж целия пост
# 12
Преди да забременея, дори преди да се оженя имах абсолютно сьщите притеснения, вьпреки че винаги сьм си била на 100%здрава. Сега сьм бременна,за сега всичко е наред,но аз продьлжавам да се тревожа. Ако ДАЙ БОЖЕ нещата са нормални, когато дойде бебето, притесненията стават още по-големи. Така че те сьветвам да изчакашрда озрееш и тогава да поемаш подобни ОГРОМНИ отговорности. Успех!
Виж целия пост
# 13
Миличка не се притеснявай,живота е пред теб.Не знам за къде бързаш толкова аз мисля,че ти е още рано за бебче,но ти си знаеш най-добре.Недей да се шашкаш,защото няма от какво нали си ходила на лекар и са ти казали,че всичко е о,к,незнам защо се тормозиш само с излишни страхове. newsm10
Виж целия пост
# 14
Не трябва да се притесняваш, всичко си идва с времето.Започни работа реализирай се.Тогава мисли за бебе.Отглеждането на бебе е колкото приятно и вълнуващо, толкова и ангажиращо.Всяка жена има тези страхове.Така че смело напред и успех. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия