Някой ще ми обясни ли ...

  • 1 691
  • 24
http://dnes.dir.bg/2007/02/05/news1290497.html
За какво говорим всъщност?  Rolling Eyes
Аз съм без коментар вече  Shocked
Виж целия пост
# 1
Не става ясно това убийство ли е или самоубийство. Рано е за коментар. Жалко за момичето, не се знае, дали ако оживее ще може да е предишния човек - психически и физически.
Виж целия пост
# 2
Какво не е ясно?

.Не виждам какво има за обсъждане изобщо.
Виж целия пост
# 3
какво искаш да кажеш ?
за нищо не говорим Simple Smile
...
Виж целия пост
# 4
Какво не е ясно?

.Не виждам какво има за обсъждане изобщо.
Права си. Ежедневие е деца в 9 клас да скачат от прозорците на училищата.Няма нищо не ясно. Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 5
в 9 клас вече не са деца ,  жалко че много възрастни не го разбират
а и това не е ежедневие , щом  влиза в новините . ти колко такива случаи знаеш ?
дано момичето има късмет и оживее , ще се оправи иначе ...
Виж целия пост
# 6
Трудна възраст, това е моето обяснение. Преди 20г сестрата на моя съученичка скочи от 17 ет. заради несподелена любов. Такива неща винаги са се случвали. За съжаление. Виж, ако е бутната, нещата са различни.
Виж целия пост
# 7
в 9 клас вече не са деца ,  жалко че много възрастни не го разбират
а и това не е ежедневие , щом  влиза в новините . ти колко такива случаи знаеш ?
дано момичето има късмет и оживее , ще се оправи иначе ...
Разбира се,че не е ежедневие! Всичко написано в горният ми пост е с ирония. Ако го приемах за ежедневие нямаше да пусна темата.
 Confused
Виж целия пост
# 8
миналата година съученичка на сестра ми скочи от прозореца на класната им стая- 7-ми клас беше
оживя, надявам се, че и това момиче ще оживее и повече няма да се опитва да се самоубива
когато аз бях в 9 клас, една приятелка се нагълта с хапчета, направиха и промивка и повече не опита да се самоубива
един приятел на мъжа ми се самоуби неочаквано преди няколко гопдини, а беше чудесен човек- учител, да не очакваш
няколко познати (не приятели) също се самоубиха- няма ги...
тази новина не ме впечатлява- може да го е направила поради 100 причини

Виж целия пост
# 9
Не, аз съвсем сериозно те попитах кое не ти е ясно, защото случаят не е доизяснен. какво точно е станало - не е ясно. Момичето може да е скочило само, може да са я бутнали, а може и да е нещастен случай. Или целта на темата е да гадаем?
Виж целия пост
# 10
http://dnes.dir.bg/2007/02/05/news1291926.html
Ето точно както си и мислех. Сама го е направила. Именно това искам да ми се обясни. Какво им става на тези ученици,но ми се стори вече прекалено да го направят от прозореца в училище. За мен това е висша форма на демонстрация,целяща някой да забележи какво се случва около днешната младеж  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз пък ужасно се възмутих от бавната реакция на Бърза помощ... Thinking
Виж целия пост
# 12
За съжаление зачестиха трагедиите сред децата. Мисля, че трябва да има часове по психология още в началните класове Peace. Също така и родителите да се занимават повече с децата си. От друга страна "Бъраза помощ" има недостиг на кадри, което се отразява на народа  Cry. Не защитавам никого.
Виж целия пост
# 13
Дано да има късмет!
Виж целия пост
# 14
Жалко за момичето и още повече за близките й. Дано да не се мъчат много и да се оправи по-бързо!
За съжаление, такива неща са ставали и ще стават винаги. И в соц. времената имаше такива случаи - видяла гаджето да се целува с друга и... през прозореца. Като че ли като се натроши цялата, ще я погледне после някой? Или пък в гроба...   newsm78
На тази възраст е често срещано явление. Мен повече ме тревожи снижаването на възрастовата граница при тези неща. Имаше преди година-две случай, когато беше скочило момченце в първи клас!  Shocked Ето това е най за притеснение!  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия