Излишната кожа на корема

  • 1 302
  • 6
Здравейте мами,
бихте ли споделили как и за колко време се маха излишната кожа по корема след раждането! Успях да си прибера коремчето нооооо кожата ми е доста разтегната! Sad Дали ще се прибере и как да подпомогна процеса?
Виж целия пост
# 1
За да се прибере кожата по-бързо е хубаво да носиш ластичен колан. Освен това е добре да продължиш да се мажеш против стрии, защото все още не е отминала заплахата от получаването им. Също така е много важно движението.

По мой опит, а гледам че и при други е така, колкото по-бързо се прибере кожата, толкова по-малък е шанса тя да не се изпълни с тлъстинки. Защото при мен точно това се случи. Аз която никога преди не бях имала шкембе, сега не мога да се отърва от него.

Успех!
Виж целия пост
# 2
Взимаи мерки ,освен мазилата не е лошо  да посетиш близкия фитнес салон и да си изплачеш мъката пред инструктора там-ще ти направят програмка ,първо докато свикнеш ще ти е кофти ,но после няма да можеш да дишаш без да си посетила залата.Танците също могат да помогнат много в случея.Ти решаваш но започни веднага,не чакай Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Е ми...кво да ти кажа...може значително да се подобри състоянието, но да се възвърне в стария й вид...хм...много се съмнявам. Мазане и масажи и всичко което подпомага регенерирането на кожата.
Упражненията също, но те са по-скоро за възстановяване на мускулатурата.
Виж целия пост
# 4
Ако кожата ти е разтегната до степен стрии ,няма да я възстановиш напълно, но с подходящи упражнения, масажи и диета може да се подобри вида. Иска се упоритост./под диета нямам впредвид някоя драстична .../
Виж целия пост
# 5
Става с време, не се стряскай- няколко месеца се е разтягала, сега и дай малко време да се стегне. Говорим за кожата, нали?
И не забравяй да я мажеш по всеки повод, който се сетиш- най-важното е типа кожа, купи си стягащи лосиони, а аз /без да ми се смееш/ си купих и един нощен крем на Нивеа и с него се мажех.
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай,виждам,че скоро си родила.Всичко е индивидуално,при мен се прибра за 5 месеца без спорт.То малък спорт ли е да гледаш бебе сама.Баба ми казваше навремето,когат родих първото си дете-девет месеца се разтяга,девет се прибира.Има истина в това,ще видиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия