От кога каши

  • 875
  • 19
В кой месец започва да се дава каша на бебето.Благодаря предварително за отговорите bowuu
Виж целия пост
# 1
Най-рано след 4 навършени. Оризова като за начало.
Виж целия пост
# 2
Както са написали след 4 навършени.Препоръчвам ти вносните каши,българските съдържат глутен.На кутията на всяка каша е написано след кой месец може да се дава.
Виж целия пост
# 3
По принцип от 4 -я, на кутията пише след кой месец.
Виж целия пост
# 4
Най-рано след 4 навършени. Оризова като за начало.
Peace
Виж целия пост
# 5
Аз,дадох на 6 навършени месеца! PeaceБезмлечна и безглутенова![/b]
Виж целия пост
# 6
Аз дадох за първи път на 5 навршени месеца
Виж целия пост
# 7
Аз давам също съвсем от скоро, от преди 3 - 5 дни.Започнах с ябълкова безмлечна, бе гултен на Хумана.Кари много я хареса.
Виж целия пост
# 8
През 5ти месец може да се започне захранване с каша
Виж целия пост
# 9
Най-рано след 4 месец. Аз дадох на Яна, на 5 месеца Peace
Виж целия пост
# 10
То на всяка кутия пише,като начало без глутен/и от българските има/.Аз почнах на 5 месеца.
Виж целия пост
# 11
Ние започнахме след 5-тия месец каша.Ползвах на Слунчо.Малката много ги харесваше.Първтата,която и дадох беше бананова.После пробвах и другите
Виж целия пост
# 12
И при двете деца започнах да слагам по 1 к.л. в нощното мляко през четвъртия месец, а след 4 месеца започнах да ги захранван с каши. Първия син изкара предимно на "Нестле", а вторият на "Хумана", като естествено купувам и други /ХИП, напр./. И двамата бяха много гладни, непрекъснато им се ядеше и с мляко изобщо не можехме да изкараме. Нощните каши ги започнахме след 5 м. и сме много доволни и нощната на "Хумана" и от нощните на ХИП.
Аз самата съм гледана с бананова каша и съм й била голям фен, както ми е казвала майка ми.
Виж целия пост
# 13
Ние започнахме от петия месец- с Nestle.
Виж целия пост
# 14
Започнахме от 4 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия