За липосукцията?

  • 719
  • 4
Сигурно вече има такава тема, но търсачката ми въобще не работи Sad Та въпросът ми е какво е отношението ви - аз четох доста неща и ми звучи едно такова - не бих се пробвала.
Има ли някой, който е опитвал?
На каква възраст трябва да си?
И при кой лекар?
 Thinking

Една приятелка много го препоръчва този метод, но аз съм скептична newsm78
Виж целия пост
# 1
ако имаш проблем само с корема е по-добре да направиш абдоменопластика, каквато искам аз Peaceако не ми се "прибере "корема след раждането. Ако искаш и на други зони, аз съм скептично настроена. Мога да ти пиша на лични за болницата, за да не ме упрекнат в реклама..
Виж целия пост
# 2
Карил пиши подробности за абдоменопластиката и кажи за болницата и на мен.Аз искам да направя нещо за корема си че идва лято и ми писна да се гледам така.Слаба и висока и с корем и то бая корем. Sad
Виж целия пост
# 3
не искам да ви плаша, но абдоминопластиката е направо жестока операция Thinking Много дълбоки разрези и възстановяването било кошмар
липосукция да, но да те отворят като консерва и после да ти сложат пъпа където те решат ... ми се струва прекалено Tired
Виж целия пост
# 4
Зависи какъв е проблемът. Аз лично съм виждала страхотен ефект от липосукция, но не за отслабване по принцип, а беше премахване на бричове и тлъстинки около коленете. Между другото покрай бричовете беше чудесно оформено дупето Mr. Green
Според мен е най-важно да се подбере правилният лекар, който освен да направи добра операция и правилно да консултира-дали този проблем се рашава по този начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия