Питане към доктор Nivea Baby

  • 800
  • 1
Моля за съвет: да ваксинирам или да не ваксинирам детето си? Кое е по разумното решение? Полиомиелитната ваксина ли е опасната ваксина или всички ваксини са опасни и носят голяма доза риск за бебето? Какво е мнението Ви за хемофилус инфлуенца тип В която е с 4 приема и започва от 2 месец по желание на родителя? Ако дядото на детето има детски паралич и животът му е минал с патерици по голям ли е риска за детски паралич в роденото? Изобщо много ме е страх и сега се чудя кое е най - правилното за детето. Моля за професионален съвет и мнение доктор Слънчева. Моля Ви   bouquet

А относно храненето - дъщеря ми поема различно количество храна което варира от 30 грама до 170 грама като се храни на интревал от 2 часа и половина до 3 часа. Млякото което и давам е Нан ХА по препоръка на педиатърката. Гладница е, но ме тревожи факта че нямаме режим като режим а всеки път е различно. Тревожа се да не би млякото да не я засища както трябва. Колко време да продължа с тази марка мляко и да го сменям ли? С какво мляко да продължа храненето на бебката си?

Благодаря ви, предварително доктор Слънчева.  bouquet

Благодаря на майките, които ме посъветваха да попитам в отделна тема.
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Относно ваксините имахме доста дискусии по темата и може да ги прочетете за допълнителна информация. Обобщено по-добре ваксинирайте детето отколкото да се разболее от някоя от болестите включени в именизационния календар. Съвременните ваксини, които са на пазара и се използват в цял свят са приготвени по начин, който ги прави максимално безвредни.
Храненето при поискване е добро, но все пак е необходим някакъв ред. Добре е да се храни с интервали от 3-4 часа и тогава ще огладнява и ще изяжда по-големи количества. По този начи по който се храни не огладнява и може да стане злоядо дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия