Фервекс за деца?

  • 4 056
  • 10
 Имаше ли Фервекс за деца или нещо се бъркам? И на 3 годишно може ли да се даде? Синът ми се опитва да се разболява, за сега само киха и му е запушен носа и се чудя какво да му дам. Thinking
Виж целия пост
# 1
Фервексът е за лица над 15 години.

Дай му витамин С утре (възбужда ги и затова се дава сутрин) и му сложи някакви капки в нослето.
Виж целия пост
# 2
Имаше ли Фервекс за деца или нещо се бъркам? И на 3 годишно може ли да се даде? Синът ми се опитва да се разболява, за сега само киха и му е запушен носа и се чудя какво да му дам. Thinking

ИМа, можеш да дадеш 1/2( за над 6г е), но попитай и педиатър.
Виж целия пост
# 3
мисля ,че не е удачно да се дава фервекс
опитай с калциев глюконат ,има го на сиропче с вкус на мандарини
и комбинирай с вит. С
Виж целия пост
# 4
Фервексът е за лица над 15 години.

Дай му витамин С утре (възбужда ги и затова се дава сутрин) и му сложи някакви капки в нослето.

 Витавин С вече го почнах, както и физиологичен разтвор в нослето, давам и есберитокс превантивно и витамини Киди, дано да ни се размине. А Фервекса нали съдържа парацетамол, чудех се защо не се дава при деца под 15г.(или 6)? Най-добре да питам педиатърката.
Виж целия пост
# 5
мисля ,че не е удачно да се дава фервекс
опитай с калциев глюконат ,има го на сиропче с вкус на мандарини
и комбинирай с вит. С

 А калциевия глюконат за какво помага? Никога не съм давала newsm78
Виж целия пост
# 6
Ето листовката на детския фервекс. Пише си, че лекарството не е подходящо за деца под 6 години и аз лично не бих давала. Същия ефект ще постигнеш с Панадол, Калпол, Парацетамол (детски) + витамин Ц.

Не бих рискувала. Температуропонижаващи и пр. давам само при наличие на температура. Мисля, че това което даваш е напълно достатъчно  Peace.
Виж целия пост
# 7
Да.
Има фервекс за деца .
Дава се  за деца над 6  годинки.
Виж целия пост
# 8
калциевият глюконат се дава при начална форма на настинка ,комбиниран с витамин С  има добро действие и укрепва организма

Виж целия пост
# 9
Ето листовката на детския фервекс. Пише си, че лекарството не е подходящо за деца под 6 години и аз лично не бих давала. Същия ефект ще постигнеш с Панадол, Калпол, Парацетамол (детски) + витамин Ц.

Не бих рискувала. Температуропонижаващи и пр. давам само при наличие на температура. Мисля, че това което даваш е напълно достатъчно  Peace.

 Благодаря, Margarita! Същото каза и педиатърката за Фервекса. Аз исках да го дам с цел да пресече настинката, понеже на мене така ми е помагало, но явно не е подходящо за малко дете. 
Виж целия пост
# 10
Да.Има фервекс за деца .Дава се  за деца над 6  годинки.
Така е. За 3 години е доста рано за Фервекс. Можеш да опиташ с повече вит Ц, есберитокс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия