Некомпетентен гинеколог

  • 1 311
  • 10
Здравейте! Аз съм от Варна и направих грешката да отида при доктор Крумовски в медицински център Санита кв.Младост.Този човек ми каза че имам кондиломи,поликистозни яйчници и раничка.Изписа ми флуорорацил за тези кондиломи,слагах си свещичките 10 дена и цялата се изгорих.Отидохме с приятеля ми на дерматолог в военна болница и на двамата ни няма нищо.Незнам този лекар некомпетентен ли е или го прави за пари не мога да разбера.Изписа ми и противозачатъчни Evra от който получих кръвоизлив.Аз съм на 19г. но при него ходят и много бременни жени,ако и на тях им казва такива диагнози,просто незнам.
Виж целия пост
# 1
Леле ужас не съм от Варна, но съм възмутена дано повече момичета от този град да го прочетат
Виж целия пост
# 2
Много неприятно.
Влез във "Здравен справочник" и го вкарай в черния списък,ако смяташ,че е за там.
Виж целия пост
# 3
А защо реши, че е некомпетентен? Доколкото разбирам, ти не си отишла за второ мнение при друг гинеколог, а при ДЕРМАТОЛОГ, който казал на теб и на приятеля ти, че "ви няма нищо". Какво разбира обаче един дерматолог от поликистозни яйчници и от ранички (очевидно визираш раничка на шийката на матката)? Предполагам, че ви е прегледал само за кондиломи, но в резултат на лечението твоите може вече да са били изчезнали, а партньорът ти съвсем не е задължително да ги има.

Бих те посъветвала да отидеш при един добър гинеколог и да поискаш цитонамазка, както и преглед с колпоскоп, за да се види каква е тази раничка. Наличието на раничка плюс кондиломи обикновено се дължи на наличието на HPV ( вируса на човешката папилома), така че е добре да се изследваш и за това. Този вирус в по-дългосрочен аспект може да предизвика рак на маточната шийка, така че, без да се плашиш излишно, е добре да потърсиш квалифицирана помощ от ГИНЕКОЛОГ. Този дерматолог какви изследвания ви направи изобщо?

Искрено се надявам наистина всичко да е наред!
Виж целия пост
# 4
Аз също мисля, че трябва да потърсиш второ мнение от друг гинеколог. Това са сериозни диагнози и съответно изискват сериозни изследвания, за да бъдат потвърдени или отхвърлени. На теб какви изследвания са ти правени до момента? Това, че си получила кръвоизлив от противозачатъчните, също е притеснително. Мисля, че трябва да си направиш обстоен преглед, но наистина не при дерматолог.
Виж целия пост
# 5
при дерматолог ходих за кондиломите,защото те са в тяхната специалност.Вчера ходих при един гинеколог в градска болница,човекът ме прегледа наи-обстойно и ми каза,че наистина нямам нито една от диагнозите на другия гинеколог.Изписа ми дуфастон за да ми спре кръвотечението и след като го пия 10 дни да мина на противозачатъчни lindynette
 
Виж целия пост
# 6
Аз ходя прид-р Крумовски и нямам никакви оплаквания.Води ми цялата бременност и съм изключително доволна.
Виж целия пост
# 7
при дерматолог ходих за кондиломите,защото те са в тяхната специалност.Вчера ходих при един гинеколог в градска болница,човекът ме прегледа наи-обстойно и ми каза,че наистина нямам нито една от диагнозите на другия гинеколог.Изписа ми дуфастон за да ми спре кръвотечението и след като го пия 10 дни да мина на противозачатъчни lindynette
 

Този гинеколог взе ли ти цитонамазка и какъв е резултата от нея? Прегледа ли те на колпоскоп? (Понеже пишеш, че си само на 19г. и може да не си сигурна как изглежда, колпоскопът е уред, който малко прилича на микроскоп и с него се оглежда шийката на матката за ранички и други изменения). На ултразвук видя ли те за поликистозните яйчници? С какво ти обясни кръвоизлива, който си получила от предишните противозачатъчни?
Извинявай, че те затрупвам с въпроси, но повечето от нас вече имат деца и съответно по-дълъг "стаж" при гинеколози. Някои от тях наистина поставят с лека ръка грешни диагнози, но по-опасни са тези, които поради немарливост, недоглеждане или некомпетентност пропускат да диагностицират опасни заболявания.

Имай пред вид, че кондиломите могат да изчезнат след лечение и после пак да рецидивират. Както пише в един пост по-горе, те се причиняват от един много неприятен вирус, за който също е добре да се изследваш.

Виж целия пост
# 8
Много уместни въпроси, при това зададени на няколко пъти, но защо не са получили отговор? Чудя се дали целта на този постинг е девойката да намери решение на здравния си проблем или такава девойка просто няма и някой си пуска съчинени историйки, за да компрометира един лекар?
Виж целия пост
# 9
 следя темите за некоректните и некомпетентни гинеколози, защото имам приятелки напатили си веднъж и отново бременни. Сега ще се включа, защото не мога да преглътна обида по адрес на човек, който следи и двете ми бремености, помогна на етърва ми и на много други приятелки. Д-р Крумовски е лекар с който се запознах когато забременях със сина си преди 4 години. Без да ме познава ми обръщаше внимание и за най-дребните неща. Не е пропуснал нито едно изследване, а при съмнение от негова страна ги е и повтарял. Когато забременях с дъщеричката си отново ходех при него. Той беше първият човек, който се усъмни че болките ми в края на 4-ия месец са от апандисит, той ходи и се разправя с хирурга, той ме следеше след операцията в оставащите 4 месеца до раждането всяка седмица на ехограф - при положение, че по принцип се полагат само 2 ЕХОГРАФА ЗА ЦЯЛАТА БРЕМЕННОСТ. На етърва ми и казаха че трябва да махне бебето заради проблеми с бъбреците - беше в шестия месец - той беше човека който я свърза с  добър нефролог, назначи лекарства и я успокои, че всичко ще е наред - имаме си прекрасна племенница, която се роди миналия петък.
И за всичко това не е взел нито един лев
така че сами си правете изводите
Виж целия пост
# 10
Мисля, че за да се разсеят всякакви съмнения, би било добре jujumishka все пак да ни каже какви изследвания са и направени, за да бъдат отхвърлени диагнозите на обявения в некомпетентност лекар. Jujumishka, кажи ни най- накрая, ако обичаш! Или цялата идея е била да "хвърлиш бомбата", обвинявайки един лекар в некомпетентност и след това да му гледаш сеира? Е, май не се получи по план.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия