Шефът на Световната банка има дупки на чорапите!

  • 1 462
  • 27
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=997099
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
Понякога  богатите хора са големи скрънзи  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
И за това цяла статия...хмм
Виж целия пост
# 3
има обувки, които за секунди прокъсват и най-здравия чорап!
може като си ги е обул да са били чисто нови и здрави
Виж целия пост
# 4
Да, а после четох, че турски производители му предлагали да си купи евтини и качествени турски чорапи...  Joy Горкият, но на какво ли не може да се дължи това....
Виж целия пост
# 5
и кво? голяма работа.
аз късам по 3 4ифта 4орапи седми4но.
дори и да не ги е скъсал сега , ниЩо 4овеШко не е 4уждо явно и на този важен Шеф.
Виж целия пост
# 6
дори и да не ги е скъсал сега , ниЩо 4овеШко не е 4уждо явно и на този важен Шеф.

Ахъм, именно... Аз сега да ви разправям ли как преди едно изненадващо гости, на което бях поканена (тия хора винаги те карат да се събуваш), трябваше спешно да си купувам чорапи и да се преобувам в една градинка на минус 5 градуса  Joy  Е, моите не бяха скъсани, но бяха светли, а обувките ми пускаха боя.
Виж целия пост
# 7
   Е и, чудо голямо ?
  Голям сеир, едни скъсани чорапи, могат да бъдат голяма новина и повод за много подигравки, той явно е на ясно до колко те са от значение за него  Wink
 
Виж целия пост
# 8
   Е и, чудо голямо ?
  Голям сеир, едни скъсани чорапи, могат да бъдат голяма новина и повод за много подигравки, той явно е на ясно до колко те са от значение за него  Wink
 

 JoyАми на мен ми е забавно!Особено факта,че има цяла статия по въпроса Laughing,да не говорим за момента,в който фоторепортерите са залягали да го снимат Laughing

Пък,че си е човещинка не споря.На всеки се е случвало предполагам,аз например съм царица в късането на чорапогащи-2 обувания максимум и е в коша.Сещате се,че и моите "картофки" са лъсвали под бримка Laughing
Виж целия пост
# 9
Бе те тия не се късат така лесно като женските
Но както казах може всичко да е - да не е имало как покрай пътуванията да си купи (или някой да му купи), да не е имал чисти ( Simple Smile ) и най-вероятно не е очаквал да се наложи, да се събуе.... и кво ли още не. Но си минава в клюкарската хроника... естествено.
Виж целия пост
# 10
JoyАми на мен ми е забавно!Особено факта,че има цяла статия по въпроса Laughing,да не говорим за момента,в който фоторепортерите са залягали да го снимат Laughing

Пък,че си е човещинка не споря.На всеки се е случвало предполагам,аз например съм царица в късането на чорапогащи-2 обувания максимум и е в коша.Сещате се,че и моите "картофки" са лъсвали под бримка Laughing
  Това ми напомня за рекламната кампания на Загорка- Това ли  е най-важното  Grinning.
  Колко ли семейства са в криза след осъзнаването на факта, че шефът на Световната банка има дупки на чорапите  Mr. Green
   
Виж целия пост
# 11
Яко  Grinning
Виж целия пост
# 12
Супер, сега мама ще ми казва "няма ти шия чорапите, ето и президента на световната банка ходи със скъсани"... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Не ми пука за чорапите, но Пол Улфовиц не го харесвам заради Ирак, така че бих се нагрочила повече от обичайното.

Самият Улфовиц пък беше сред героите в документалния филм на Майкъл Мур "9/11 по Фаренхайт".

Скандалният режисьор беше открил кадри със зам.-министъра, който облизва джобно гребенче и вчесва с него перчема си, за да изглежда по-добре пред тв камерите, докато отговаря на въпроси в Конгреса.


Виж целия пост
# 14
 rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия