БТВ-интервю с Димитрина с деветте деца

  • 3 954
  • 89
Гледайте БТВ , дават интервю с Димитрина с деветте деца
Виж целия пост
# 1
Гледам....иска поне още един апартамент.На  нейни познати с по 3 деца им били дали по-голям от техният, по нейни наблюдения в 100 квадрата нормално живеят около 3-4- деца/ с родителите/, а тя има желание да затвори цикъла с 10-тото...Показа котлон, на който готвела за 9 деца и загрявал с часове/ ми да си купят печка бре!!!/ Tired
Въобще-нищо ново...Мъж и мрънкаше как тя много искала, пък той знаел, че ще им е трудно...ей такива..
И сега кво? Thinking
Виж целия пост
# 2
Жалко, изтървала съм го! Thinking Ами и аз искам много деца, ама въпроса е колко мога да си позволя?  Confused
Виж целия пост
# 3
Дават Глория...изпуснала съм. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Изпуснах началото, чух само за котлона, който загрява 3 часа. Интервюто в новия апартамент ли беше или в стария?
Виж целия пост
# 5
интервюто бе в стария апартамент-пълна мизерия
изуми ме че мислели и за 10 то дете-то бива бива безотговорни хора ама чак пък толкова Shocked
Виж целия пост
# 6
Ох много съжалявам, че съм го изпуснала...Искала още един апартамент, а? И аз искам Бил Гейтс да ми е чичо, ама няма. #Cussing out
Виж целия пост
# 7
Аз лично бих се срамувала ,ако живея в подобна обстановка.Когато очаквам ,че ще ме посети някой(а и ще се снима и коментира)бих поприбрала разни разхвърляни дрехи тук и там ,където се виждаха,бих поразчистила съдовете и бурканите струпани до мивката в кухнята.В дома има малко бебе (не че и другите деца не са малки но...),видяхте ли стените в какво състояние бяха,ужас!Ипак ,,тези хора ни подариха това ,онези онова'',нямаме средства ,а искаме още деца. Безотговорни хора,жалко за дечицата.Няма начин живота в семейството да не им изкриви психиката
Виж целия пост
# 8
Лудост, хора, това е лудост! И аз искам пълна къща с деца, ама си давам сметка с тези доходи и на 72 кв.м. колко хора можем да живеем... И защо този тип хора си мислят, че държавата и обществото са им длъжни с нещо???
Виж целия пост
# 9
Ми..на Бог се осланяла майката.Така си правели децата...Явно кифлата на тези деца е вечна, та няма опасения с какво ще ги храни...Репортерката я пита-големите гледат малките, така ли?-и тя гордо клати глава в съгласие... Tired
Виж целия пост
# 10
направо се втрещих каква бъркотия и мръсотия цареше #Crazy.уж интелигентна жена, а пък къщата и като цигански катун.а мъжа и вика на децата-ще има бой.жал ми е за децата,едното момиченце,дето държеше бебето явно се срамуваше.пълна лудница.
Виж целия пост
# 11
Бе то на децата глас не се чуваше.......а момиченцето наистина се срамуваше, но от какво.....
Виж целия пост
# 12
Аз лично бих се срамувала ,ако живея в подобна обстановка.Когато очаквам ,че ще ме посети някой(а и ще се снима и коментира)бих поприбрала разни разхвърляни дрехи тук и там ,където се виждаха,бих поразчистила съдовете и бурканите струпани до мивката в кухнята.В дома има малко бебе (не че и другите деца не са малки но...),видяхте ли стените в какво състояние бяха,ужас!Ипак ,,тези хора ни подариха това ,онези онова'',нямаме средства ,а искаме още деца. Безотговорни хора,жалко за дечицата.Няма начин живота в семейството да не им изкриви психиката

да, отвратително беше. Този мъж, глава на семейство, поне един латекс може да хвърли по стените. Не е честно да израснеш в такава мизерия , в европейска столица, в началото на 21 век.
Виж целия пост
# 13
и някои от децата спят на душеци по земята, ужасна мизерия беше кофти е за децата
Виж целия пост
# 14
Ми..на Бог се осланяла майката.Така си правели децата...Явно кифлата на тези деца е вечна, та няма опасения с какво ще ги храни...Репортерката я пита-големите гледат малките, така ли?-и тя гордо клати глава в съгласие... Tired
да изумително е,
а тя кога интересно работи тази жена,та тя е постоянно бременна Shocked
и до колко годишна мисли да ражда Shocked

а освен момиченцето и по голямото момче се срамуваше милото-те вече разбират милите,предполагам никога не са могли да си поканят гостенчета Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия