Витамини?

  • 1 938
  • 35
Здравейте на всички Hug
Искам да Ви попитам какви витамини според вас са по добри за бременни бъдещи мами?
И ако според вас има и по добре ще се радвам да кажете как се казват
Благодаря Ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз пиех разтворими мултивитамини.
Виж целия пост
# 2
Гласувах с Центрум,но те не са за бременни.Вариантът на същата фирма за бременни е Матерна.Аз пих тях.
Виж целия пост
# 3
Гласувах с Центрум,но те не са за бременни.Вариантът на същата фирма за бременни е Матерна.Аз пих тях.
И пак съм напълно съгласна с поста на reflex  Peace
Виж целия пост
# 4
здравей Simple Smile. истината е, че организма сам си набавя нужните витамини и само ако ти каже доктора ги пий. Инак пренасищането от витамини води до излишни килограми, които се свалят много трудно. Успех и леко бременеене Hug
Виж целия пост
# 5
Аз пиех и сега продължавам с Пренатал.Имам информация от няколко места , че за момента са най-добри.
Виж целия пост
# 6
Пиех Матерна
Виж целия пост
# 7
Благодаря че ме корегирахте  bouquet
До мама82 доки ми каза да си избера един от двата вида и да ги пия 20 дни и 20 дни после да почивам и така до края Simple Smile
Виж целия пост
# 8
аз пиех Хип и бях доволна
Виж целия пост
# 9
Матерна пиех.
Виж целия пост
# 10
През петия и шестия месец пиех Тop Levure, по препоръка от моя гинеколог, през седмия пиеха само магнезий и желязо, и сега съм в осмия и лекаря ми изписа Supple Maman, съдържат магнезий, желязо, и всички витамини от група В. Доволна съм. Матерна и Центрум не ми ги препоръча, но разбрах, че има специален Центрум за бременни, така че можеж да пробваш с него. Една приятелка пиеше Центрум и беше много доволна.
Виж целия пост
# 11
аз пия на д-р фрош
Виж целия пост
# 12
Пиех Матерна, а като я спряха пиех витаминния сок на Хип. И от двете съм доволна. Новия Центрум е точно Центрум матерна!
Виж целия пост
# 13
Аз пиех матерна,а след като я спряха минах на центрум  bouquet
Виж целия пост
# 14
Центрум-матерна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия