Добър хотел на Боровец

  • 16 317
  • 23
Моля препоръчайте ми евтин и топъл хотел на Боровец и по възможност да е близо до пистите, защото съм без кола, но затова пък с дете мразещо да върви. Знам, че такова нещо май няма, но все пак ако някой има идеи...
Виж целия пост
# 1
лятото бяхме в чисто нов хотел на самата писта - Ice Angels. В най-големите жеги /а аз бях и бременна/ имаха специална оферта за уикенда. Двойната стая със закуска - 70 лв  Wink Сега ще е поне двойно, което пак не е скъпо за мястото и качеството!!! Намира се пред хотел Рила, на самата писта http://www.iceangelshotel.com/bulgarian/21/location/

Била съм и в доста отдалечен от пистите хотел, доста по-евтин, през сезона двойната стая със закуска е 70 лв осигуряват транспорт до пистите на всеки кръгъл час. По-ефтино - НЯМА, освен ако не е хотел, а квартира, бунгало и далееееееч от пистите  Naughty
Виж целия пост
# 2
и аз щях да препоръчам Ледени ангели - http://www.iceangelshotel.com/
Хотелът е много интересен и е на пистата . Щяхме да ходим тази седмица , но всички сме болни и го отлагаме за другата  Sad . Цената е 200 лв. за двойна стая + закуска и вечеря .
Мисля , че по - евтино в Боровец няма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Понеже ходим там на ски ни се иска да оставаме понякога да пренощуваме. Обаче все не можем д аси намерим хотел на цени под 30 лв  за легло на вечер. Има ли такъв хотел изобщо там?
Виж целия пост
# 4
Като се има предвид, че в кръчмите една пържола е около 20 лева се съмнявам да има такъв хотел в момента. Евентуално някоя от къщичките ако се съберете повече хора? Защо не спите в Говедарци-  има няколко много хубави къщи-хотели?
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Ние също караме на пистите на Боровец или Мальовица. На Боровец спим във ведомствена станция, на Мальовица или в х-л Мальовица или Ален Мак! Има вариант за по-евтина нощувка на Боровец, в хотели с една, най-много две звезди, но не си заслужава, условията са ужасни, по-добре пробвайте в Самоков!
Виж целия пост
# 6
за боровец няма да намерите нищо свястно за тези цени. ако сте с кола, може да си намерите нещо из селата наоколо. в самоков също няма нищо за тези цени през сезона, евентуално през лятото може.
ако те интересува, погледни къщичката в подписа ми. тя е в говедарци, което е на 10км по прекия път от боровец. ако искаш, пиши ми на лични за подробности.
Виж целия пост
# 7
ако те интересува, погледни къщичката в подписа ми. тя е в говедарци, което е на 10км по прекия път от боровец. ако искаш, пиши ми на лични за подробности. цените са между 20 и 30лв. в зависимост от това колко човека сте.
Юка,ние си купихме същата Вила само че триетажна в района на Боровец! Joy  Незнаех,че има и други построени! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
.
Виж целия пост
# 9
Благодаря за предложенията за околните села, но ако няма да спим в Боровец по-добре да се прибираме в София след ските. 
Виж целия пост
# 10
Проверете в базите на предприятия/министерства  Peace
Виж целия пост
# 11
Проверете в базите на предприятия/министерства  Peace

Нещо не намирам читави телефони. От няколко дни звъня на двете бази на БТК - на Ястребец и в пощата, но никой не вдига.
Виж целия пост
# 12
Не знам от къде си намерила телефоните им, но пробвай да питаш на услуги, да ти дадат каквито телефони имат на дадена станция. Мисля, че и Енергото имаха сякаш на Боровец почивен дом(станция). В на МВР станцията- Къпина ли беше  newsm78 ще ти е малко трудно да намериш места, защото първо искат да осигурят места за служителите си и едва тогава ако остане нещо да го пуснат за външни лица....

П.С. Малко извън темата, но какво стана с накъдрената ти коса?Оправи ли се?  Hug
Виж целия пост
# 13
Станцията на БТК над Ястребец е много далече, не е за малко дете. Била съм в една телевизионна кула с места за преспиване. Условията бяха прилични, но е тежко придвижването. Тази кула се стопанисваше от Радиостанции и телевизии - Телевизионната кула в София, може би тях да ги питаш.

Проверихте ли в по-старата част, вядах оферта на хотел Зодиак за 35 лв. на легло, а съседния Чамкория обикновено е по-евтин. Чула съм и за едни бунгала на статистиката, не са с добри условия, но 10 лв. на легло...
Виж целия пост
# 14
на енергото станцията много отдавна е обновена и е суперлукс. простосмъртни трудно допускат там  Naughty не знам дали дори обикновените им служителите могат да се вредят.
за леглата по 10лв. това са в къмпингите, но те са пак в района на говедарци и мальовица. в никакъв случай не може да се приберете пеш до тях.
не знам във финландското селище как е. бунгалата са доста зле, но пък може да е евтино. само че пак си има доста пеша до пистите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия