Има ли ефект кампанията 'Не сте сами'?

  • 5 218
  • 173
ами... това е въпросът. 4етох в Капитал онзи ден... мнения разни и реших и тук да питам.
има ли ефект. какво о4акваме , като ефект.
на кого ще ги даваме тези подписки на у4еници и тн.
дали кампанията не е закъсняла, необходима ли е изобщо.
какво й международното на тази кампания....какво се 4у от кампанията в 4ужбина.
как се 4увствате всеки ден с тези спотове по телевизията.
сами ли са сестрите, как то4но сме с тях.
дали кадафи не ни се смее и ни гледа сеира.
провали ли се тихата дипломация, сега не залитнахме ли в другия край.
сложихте ли си ленти4ките, законно ли е на трикольора да има надпис.
как се 4увствате, като си сипвате в кафето захар4е с ' Не сте сами'.


благодаря за отговорите.


Виж целия пост
# 1
Късно е и няма ефект според мен. Видяла съм 3ма души с лентички...
Виж целия пост
# 2
За чужбина - ти ще кажеш. И на мен ми е интересно.
За мен има - да се почувстваме българи, обединени от обща цел. Аз виждам много - и хора, и коли.
Захар не слагам, но се чувствам горда, че съм българка.
Че е имало грешки - да, надявам се да се поучим от тях. Пък който е безгрешен, нека пръв да хвърли камъка. За мен е по-важно да се опитаме да поправим грешките, отколкото да се връщаме и да ги натякваме.
Виж целия пост
# 3
След дъжд - качулка. Tired
Виж целия пост
# 4
Ефект няма. Смисъл - също.
Аз съм виждала много хора с лентички. Но какво от това? Виждам ги тук, в България. Съчувствие ли е целта?
Виж целия пост
# 5
Какъв ефект да има? Вие изобщо какъв ефект сте очаквали? Кадафи ще си го премести от единия крачол в другия.
Виж целия пост
# 6
izvinete za latinizata:

za chuzbina ne moga da kaza generalno nishto.
pri proiznasjaneto na prisudite w italia imashe mnogo materiali po vestnicite ( predi kampaniata)
pri priemaneto ni v eu reportazite bjaha predimno akcentirashti na
tova kolko sme bedni , sus suotvetnite ... kartinki.
cnn pokaza turkini v shalvari, euronews fojerverkite, no taka ili inache za kampaniatea ne sum
vidjala ... nishto.
pri poseshtenieto na prodi v bg. stanishev beshe s lentichka, no otnovo tuk ne spomenaha za kampaniata.
koeto ne oznachava che kategorichno ne se e govorilo. no az ne sum vidjala i chula nishto.
Виж целия пост
# 7
няма ефект, както и предрекох още в началото
всъщност медиите си правят самореклама - "вижте ни колко сме ангажирани с проблемите на обществото, ние сме социална тв"
пък учениците търсят повод да не са в учебни занятия
толкова типично по нашенски.....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Ефект - не виждам. А смисъл - още помалко. Честно казано вече започна да ми омръзва отвсякъде да ми хвърчат подобни лепенки, знаменца, лентички. И още по-честно казано с чиста съвест ги изхвърлям. Не ги нося, защото имам особено мнение относно вината и невиността, което практически ме разграничава от кампанията.

Не виждам и какъв ефект ще се оценява при положение че това си е кампания, насочена навътре към нас - демек дайте да се събудим сънародници, в международен план какво прави подобна кампания.

А тия певци, които са се включили в записите на песен. Напомнят ми за песента за Кербала от първата Евровизия. Поводът и в двата случая е неприятен и болезнен, но ефектите от подобни песни вече сме виждали - смехотворни.
Виж целия пост
# 9


Не виждам и какъв ефект ще се оценява при положение че това си е кампания, насочена навътре към нас - демек дайте да се събудим сънародници, в международен план какво прави подобна кампания.



според мен големия проблем на тази кампания е то4но този , коя е целевата група  newsm78
ако са българите ... какво променя за сестрите, това обединяване. до момента само им затягат режимите и данъкоплатците плащат за цялата олелия.

ако е международната... общност... какъв е международния отзвук до моомента? къде пише, къде се видя , говори  ли се от снн, или... каквото и да е. лари кинг посвети ли й 4ас. или.. някой в ЕУ да е .... направил, казал нещо?

www.nestesami.bg е сайта на кампанията. разгледайте го, пълен е с ненужна информация,
'иван петров, 10г .. да се пуснат сестрите веднага' и тн. 124то СОУ събира подиси. За кого? на кого ще ги предадат, на кадафи ли?

а утре ако кадафи по4не да събира подписи за смъртните присъди дали няма да полу4и 5 милиона гласа от воле? кадафи се разхожда до ислямската конференция с куфар4ета злато и хората взимат решения.  тоя 4овек ни се смее колко сме неадекватни.  политиците ни, които са олигофрени в момента прехвърлят отговорност върху обществото с ленти4ки.

и друго .. защо лицето на международна кампания, каквато е обявена  е националния флаг.
това е незаконно. мога ли утре да си публикувам кампания за спасяването на Дарина например  с трикольора. законно ли е ?
 и тн.

нещо се ядосах  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Гледах последния път "Голямата уста" ....и там достигнаха до тъжния факт, че България прави пари от трагедията на българските медици .... продавала сценарии на Холивуд .... печата листчета, картички, концерти организира.... а в действителност- никакви комкретни и смислени мерки не взима ..... макар, че аз не се ссещам какви могат да са тези мерки  Thinking
Виж целия пост
# 11
Леле, вие ме шашнахте. Досега като кажат българите са такива , скачах и казвах Не, не е вярно.
Тежи ли ви листчето?
Нямало ефект - какъв ефект чакате.
Не виждам и какъв ефект ще се оценява при положение че това си е кампания, насочена навътре към нас - демек дайте да се събудим сънародници, в международен план какво прави подобна кампания.


Да не би пък да се събудим?!
Виж целия пост
# 12
Леле, вие ме шашнахте. Досега като кажат българите са такива , скачах и казвах Не, не е вярно.
Тежи ли ви листчето?
Нямало ефект - какъв ефект чакате.
Не виждам и какъв ефект ще се оценява при положение че това си е кампания, насочена навътре към нас - демек дайте да се събудим сънародници, в международен план какво прави подобна кампания.


Да не би пък да се събудим?!


да се събудим за какво?


всяка кампания цели нещо. вижте кампанията за дарина. ясно е за какво се обединяват хората.
да ти кажа 4естно аз в на4алото преди нова година бях много за не сте сами и даже писах и тук, колко съм доволна.имам ленти4ката. не ми тежи, просто питам какъв е смисъла.
рекох си, най после нещо да направим заедно. ок.
в новогодишната нощ ще ни покажат с ленти4ки и ще повишим международната .. информираност. да, ама не стана. просто не стана. а това беше целта.

сега въртим кампанията, режимът за сестрите става все по тежък, а ние... просто се обединяваме, като българи. и?
Виж целия пост
# 13
Не знам защо мислите толкова негативно. Опитвам се да намеря по нещо положително във всичко. Я ми кажете кога сме се обединявали така ??? Обикновено всеки си казва, че това не е негов личен проблем и тегли една майна и малко или много и ние сме виновни, че още от самото начало не се вдигнахме така. Всички хора около мен са ЗА кампанията и ако не носят лентичка, имат лепенки на колите си. В други държави се чудят за какво да стачкуват, какви кампании да организират и се обединяват за нула време. Наистина, може да е късно за тази кампания, но поне е факт и смятам да съм зад тези хора до последно!
Виж целия пост
# 14
въпросът не е просто да правиш нещо
а да има смисъл от него
колкото до това кой носел и защо - ах, простете, но това е поредната мода на принципа "Щом другите го носят, да взема и аз да се закича, да не съм назад нещо с фешъна"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия