Положителен ли е този тест?

  • 4 770
  • 50
Момичета, помагайте,

прилича ли на положителен този тест, правен е на 22 ден след О. Преди два дни теста изглеждаше по същия начин. Досега съм чувала за изпарителна линия но никога не съм виждала как изглежда и се чудя.
Тестовете са престо, използвам ги за пръв път и въпросът ми е конкретно за тях: ако резултата е негативен получават ли се други контури освен контролната линия?

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=6368
Виж целия пост
# 1
Здрасти,
По принцип има случаи, в които се появява втора линийка след 10-15 мин. след правенето на теста, в брошурките пише, че този резултат е негативен.

Оправи линка към снимката за да видим теста, защото ми отваря заглавната страница...

Стискам палци...
Виж целия пост
# 2
Снимката ти не се вижда, както са ти писали се отваря главната страница. Теста в рамките на посоченото време ли го отчете? Можеш да погледнеш един мой тест със слаба черта отчетена на 3тата минута и след 2 дни ми дойде М.

Понякога се случва да има бременост, но поради една или друга причина да не се задържи. Щом си имаш и закъснение стискам палци да е бременност и всичко да е наред. Ако пък си толкова нетърпелива по-добре си пусни един кръвен тест.  bouquet
Виж целия пост
# 3
И на мен не ми се отваря снимката, но 22 дни с такава температура си е  показателно Praynig
По въпроса - осем месеца се побърках от тестове и нито веднъж не съм я видяла тази изпарителна линия - при мен си е все една тлъста черта и ако ще и 5 дни да седи тестът, дори намек за втора няма Rolling Eyes Стискам палци всичко да е наред Peace
Виж целия пост
# 4
и аз веднъж имах такава чертичка, после ми дойде, а сега си направих на 12 ден от ову-то и имаше пак същата супер бледа , почти невидима чертичка. /този път не ми дойде/[   т.е. май не ти остава друго освен да изчакаш мъничко, или както каза Didka_M за най-нетърпеливите - кръвен тест   newsm10/color]  Стискам ти  палци да е каквото искаш!!   newsm53
Виж целия пост
# 5
Днес си купих от най-ефтиния тест,а именно Уни марк.
Ето резултата,преценете какъв е:


Чакам предположения Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Илонита, теста ти е положителен според мен? Така ли е? Честито! Hug
Виж целия пост
# 7
Без съмнения-ПОЛОЖИТЕЛЕН.Успех
Виж целия пост
# 8
Илонита,
очевидно положителен е.
А моят го направих видим, моля да го коментирате.

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=6368
Виж целия пост
# 9
Лоши са ти снимките, не са на фокус. Аз имах такава втора чертичка в началото на бременността ( още преди да ми закъснее), която в началото се появяваше 10 /15 минути след като направя теста. Колко тестове направих само по това времеее... И аз бях пуснала тема във форума по този повод.
Постепенно чертичката стана все по видима и започна да се появява във времето на реакция на теста. От тогава насам съм  бременна  Laughing
Пожелавам ти и при теб да стане така!
Виж целия пост
# 10
Symphony,незнам колко струва твоя тест,но аз винаги съм ползвала ,незнам как се казваха,но струваха 2,40лв и никога не са ме подвеждали.Мен ако питаш иди си вземи обикновен тест и ако ти излезе втора чертичка,макар и бледа,смятай го за положителен.
За този,който си използвала щом има противоречиви мнения значи ...........трябва да си купиш друг.
Виж целия пост
# 11
Symphony , бременна си!
Моят беше такъв също още преди закъснението- на 7я  ден след акта.
Виж целия пост
# 12
Symphony,за мен също ти е положителен теста.
Моят тест е положителен да,а и при 7 дневно закъснение...... Wink
Виж целия пост
# 13
Положителен е тестът! smile3501

Честито! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Благодаря за окуражителните думи.
Утре ще направя друга марка тест.
Все още не ми се вярва докато не го каже док.
Стискайте ми палци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия