"Никога няма да ..."

  • 2 129
  • 51
Случвало ли ви се е да кажете "Аз никога няма да правя еди какво си!"?Питам , защото си дадох сметка , че доста неща, за които съм мислила , че няма да правя , в последствие са факт.Пример:мислех, че никога няма да пуша.Заявявах го често.Но пропуших Embarassed.Късно, но все пак....Така е и с други неща.Особено свързани с детето.При вас как е?
Виж целия пост
# 1
Случвало се е, но отдавна  Simple Smile С пушенето също. И с много други неща. Човек като е по-млад, е по-склонен на категорични заявления. С годините престанах да се заричам... Даже в момента май няма нищо, за което да кажа 'Аз никога няма да..."
Виж целия пост
# 2
До сега съм казвала "никога" за неща, които наистина няма да направя никога. newsm78 Или поне не се сещам да съм си променила мнението за нещо...като се сетя ще пиша. Thinking
Виж целия пост
# 3
Да. Редовно го казвам и най-важното- дори да ми се случи, не нарушавам  Stop ужасен инат съм и даже след това да мисля по друг начин, да ми се иска да го направя, не го правя.

Понякога осъзнавам, че е глупаво и че греша, но не мога да се преборя с ината  Confused снощи си мислех точно за това- изкарах курсовете за шофьор преди 6 г. и казах, че няма да шофирам никога Rolling Eyes още не съм, няма и да седна зад волана, нищо, че вече не помня защо го реших тогава  Tired

Не съм в ред ...
Виж целия пост
# 4
Случвало ми се е , затова не се  заричам вече Stop
Виж целия пост
# 5
 Да, разбира се случвало ми се е - за някои неща наистина е така и продължавам упорито да вярвам, че наистина няма да го направя(макар и малко), но за други си спомням с насмешка.
 С годините все по-малко са нещата, за които се заричам.
Виж целия пост
# 6
Да случвало ми се е, затова избягвам да казвам НИКОГА.
Виж целия пост
# 7
И аз като Никол - никога няма да седна зад волана, заричам се. Имам книжка от 4 години, но не искам да карам, не ме влече, страх ме е, и не и не. И кола имам, но не и не.

 Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 8
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...
Виж целия пост
# 9
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...
Така е ,съгласна съм . Peace
Виж целия пост
# 10
Случвало се е, но отдавна  Simple Smile С пушенето също. И с много други неща. Човек като е по-млад, е по-склонен на категорични заявления. С годините престанах да се заричам... Даже в момента май няма нищо, за което да кажа 'Аз никога няма да..."

Това е и моето мнение едно към едно!
Виж целия пост
# 11
Да. Когато съм била най-категорична, точно тогава не съм си удържала на думата Laughing
Виж целия пост
# 12
Никога не казвай - никога!  Tired
Убедила съм се в това...

Разписвам се под това.
Виж целия пост
# 13
Глупаво е човек да се зарича.Съдбата може да изиграе на човек лоша шега.
Виж целия пост
# 14
Засега съм категорична, че никога няма да си сменя пола, ама знае ли човек...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия