Знаете ли я тази диета-за 3 дни,3 кг.

  • 2 806
  • 21
Моя приятелка ми я даде днес и каза,че сестра и свалила 3 кг,които ги мъчела от много време. Това е хубаво на тази диетка,че си хапваш-не оставаш гладен. 1ден-закуска:черно кафе+чай+мед,1 1/2грейпфрут,2 преп.филийки+2 ч.л.маргарин+сирене.                                                                                                                           обяд:240 г риба тон в собствен сос,2 филийки преп.хляб+кафе.Вечеря:200г. пил. бяло месо,400г.варен зелен фасул,200г варено цвекло,1 ябълка,200 г ванилов сладолед.                   
Виж целия пост
# 1
Дали newsm78
Аз като гледам какво се яде имам чувство че ще напълнея повече newsm78
Виж целия пост
# 2
2 ден- закуска:2 варени яйца,1 1/2 банан,кафе,2 филийки преп.хляб.Обяд:300 г. обезсолено сирене,кутия солени бисквитки/диети4ни/.Вечеря:2 кренвирша,400 г. варени броколи,200 г.варени моркови,1 банан,200 г. ванилов сладолед                                                                                      3 ден закуска:1 кутия крекер,кафе,ябълка,150 г. сирене "ементал";Обяд:2 сварени яйца,2 филийки хляб+1 ч.л. маргарин.Вечеря:240 г. риба тон,300 г. варено цвекло,200 г.варен карфиол,2 бр.киви,100 г.ванилов сладоледл                                                                                                      
Виж целия пост
# 3
Аз съм я правила  Peace
Бях си я изрязала от вестник и си я правех периодично но загубих изреската.
Мерси много Simple Smile сега ще си я запиша и ще си я правя пак. Не помня дали са били 3 кг за 3те дни но със сигурност имаше 2 кг. След това обаче трябва да се опиташ да си запазиш кг-те иначе се качват бързо  Simple Smile

Аз обаче не обичам риба и банани и яйца и тия неща просто ги пропусках и не ги ядях Wink
и за грамажите мисля че по по-малко ядях. Не знам защо при теб са толкова големи количествата.....  Говоря за солените бисквити. При мен пишеше 4 бисквити да се ядат. Сирене ядях обикновенно краве сирене. Цвекло не съм яла също.. Филийките бяха бонус препечени но не с маргарин, а с масло ...  Морковите не ги варях я ги ядях сурови много вкусно Simple Smile Общо взето може да се пипне тук там тая диета...   Wink Кой каквито претенции има  Peace
Виж целия пост
# 4
Невъзможно е да отслабнеш с тази диета! Naughty hahaha
Виж целия пост
# 5
Вечеря:200г. пил. бяло месо,400г.варен зелен фасул,200г варено цвекло,1 ябълка,200 г ванилов сладолед.                   
  За вечеря един кг. храна #Crazy #Crazy #Crazy
  Подранихме май с първоаприлските диети. Laughing
Виж целия пост
# 6
Е*аси диетата, Laughing аз така ако си хапвам ще напълнея направо, всичко добре, ама тия филии с масло и сладолед...
Виж целия пост
# 7
Вечеря:200г. пил. бяло месо,400г.варен зелен фасул,200г варено цвекло,1 ябълка,200 г ванилов сладолед.                   
  За вечеря един кг. храна #Crazy #Crazy #Crazy
  Подранихме май с първоаприлските диети. Laughing

 smile3532 Ти ме разби от смях ... Но трябва да призная че си абсолютно права  smile3521
Виж целия пост
# 8
Сетих се за една луда приятелка, която беше доста пълничка, но за едно лято отслабна с 30-35 кг. Като се върнала в училище всички естествено били смаяни. Момичетата я питали с каква диета е отслабнала толкова, а тя им давала "фалшиви" диети, за да им прави гадно и само тя да е слаба. Mr. Green
Разбира се нищо лично към авторката на темата Peace , ама като прочетох "първоаприлска диета" и се сетих за тая случка. Joy
Виж целия пост
# 9
Не мярвам,че мога да сваля с тази диета дори и 1 кг! Най-много да напълнея  #Crazy  Това ако е диета  Joy
Виж целия пост
# 10
Абе аз съм сваляла пък не знам за вас....
Виж целия пост
# 11
Не нужно да се подигравате.Не мисля,4е приятелката ми ме е излъгала.И това не е първоаприлска шега.Доста ирони4но се отнасяте кам автора и диетата.Не съм о4аквала такова отношение.Исках просто да разбера дали някой е пробвал.Сисен4е благодаря за подкрепата.
Виж целия пост
# 12
Абе много ядене ми се вижда това бе  Thinking аз ям 1/3 от това количество на ден и пак се надувам понякога , пък туй  Shocked
Ама щом и Сисинче казва,че е отслабвала може пък да е вярно. Може фатката да е в съчетанието на продуктите- знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 13
Храната е много наистина. Но повечето храни спомагат за изгарянето на мазнини и за това се отслабва. Който не е пробвал по-добре да не изказва мнение, а да се убеди сам дали се сваля или НЕ  Stop
Виж целия пост
# 14
Ами, то при тая схема, да я карам няколко пъти х 3 дни и накрая, може и да ме отняма Laughing (Нищо лично) Много ме развеселихте с тази диетка, но определено не смея да я изпробвам, с моя метаболизам, на третия ден ще съм +5 кг. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия