Кашлица- какви медикаменти да давам за нея?

  • 756
  • 10
Здравейте мами.Ние сме болни.Бяхме 10 дена на калцин и капки за нос зашото имахме сополи и кашляше.Уж се оправихме, а сега имаме разстройство  и много кашля. Педито каза да му давам смекта но за кашлицата нищо не ми каза.Вчера като го водих при ня не кашляше. Но сега кашля сериозно.Пак иска да го водя утре но в този студ не ми се ще. Ако можете да ми помогните ще съм ви страшно благодарна. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Според мен трябва да минете през лекар.Малко е детето,не бива да експериментираш.
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за съвета.Лека вечер.
Виж целия пост
# 3
Можеш да извикаш педиатърката вкъщи  Peace Всички педиатри правят и домашни посещения и не би трябвало да ти откаже, все пак става въпрос за малко бебе.

Виж целия пост
# 4
Можеш да извикаш педиатърката вкъщи  Peace Всички педиатри правят и домашни посещения и не би трябвало да ти откаже, все пак става въпрос за малко бебе.


А междувременно ако кашлицата много ви притеснява може да даваш Стодал или Мукоплант - хомеопатични са и може да се дават на кърмачета.
Виж целия пост
# 5
Стодал наистина е добър вариант или на д - р Тайс има също хубав сироп , но му забравих името  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Зависи какъв е видът на кашлицата-суха или със секрет. Препоръчвам ти Проспан. Той е за всякакъв вид. Все пак се консултирай с педиатъра  Peace
Виж целия пост
# 7
Доволна съм от Стодал и от Проспан Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви мамчета  bouquetза съветите. Педито ни предписа Суметролим newsm78. Днес ще го започна. Кашлицата е със секрети и ми се струва че понамаля. Надява се да се оправим. Лек ден на всички мами. Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Не може да си самоизписвате Проспан или Мукоплант за 7 мес. дете,а и не са хомеопатични !
Виж целия пост
# 10
най безобиден е сиропа от живовлек на д-р тайс
аз знам че проспан е за след 1г
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия