Фен-клуб "Проклетата свекърва"

  • 124 417
  • 1 221
Предлагам всички настоящи и бъдещи свекърви да се съберем тук, за да обменяме опит и отровна слюнка, готвейки се за този най-прекрасен ден в живота на мъжката майка - когато ще тръснем мамин мухльо на някоя пикла да го доотглежда, а за благодарност ние ще й отровим живота!  Mr. Green
Аз прилежно съм си водила записки как най-успешно можем да разкажем играта на снахата и как да я принудим да побегне с писъци на другия край на света, обаче поради липса на време, ще ви предоставя по-късно тази скъпоценна информация.
Дотогава може да предложите вие своя опит и прозрение!  Hug
Виж целия пост
# 1
Каква е целта? Моята св. ми пожелаваше да стана и аз свекърва, че да видя какво е друга жена да откъсне синовете от майчината и гръд. То пък , тюю  /за нейна изненада/ имам две момиченца/. Ако си е добър човека, интелигентен той става такава майка, такава съпруга, такава тъща, такава приятелка и т. н. И обратно ако си опак себецентричен, досаден ,интригантен ,то ставаш такава съпруга, тъща, свекърва и т. н.Т. е всичко си е до самата личност. От развалени яйца не могат да станат хубави палачинки. Та съвета ми към вс. бъдещи и настоящи св.е да се стремят датърсят доброто за другите и все някой ден ще бъдат оценени, а в повечето случаи и веднага.
Виж целия пост
# 2
Извинявам се за правописните грешки иако не съм се изразила достатъчно ясно.
Виж целия пост
# 3
Записвам се и аз във фен-клуба като бъдеща свекърва. Ще го следя внимателно Wink
Виж целия пост
# 4
Записвам се и аз. Още нямаме деца, но е хубаво човек да е подготвен предварително  hahaha

Иначе от гледна точка на снаха нямам какво да предложа за наръчника "Свекървения арсенал на гадории" тъй като моята свекърва е страхотна Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
 bowuu Тук съм и аз.

Виж целия пост
# 6
От развалени яйца не могат да станат хубави палачинки.
но за снахата ще са идеални

синчето вече си знае, че един гений не може да се занимава с обикновена домакинска работа
знае, че майка му е най-красива на света, готви най-хубаво и нейните съвети са безценни и безпогрешни
от сега искам внук ми да е кръстен на мен- ще се казва радко или радка
Виж целия пост
# 7
Записвам се !Имам и син,и аз ще ставам един ден  свекърва.Надявам се да съм добрата свеки.Никога няма да говоря против снаха ми,и ще й помагам,но качественно.а не като "помощтта",която аз получих от онази ,дето само е родила моя мъж  и после го е видяла порастнал.
Виж целия пост
# 8
И аз се записвам-имам двама сина и ще ставам два пъти свекърва.Ще следя темата внимателно. Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Къде тема за проклетия без мене  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Хайде и аз да се причисля към клуба. HugМного сме - силни сме!Оформя се голямо трениране за люти свекърви. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Записвам се!!!  Peaceа

Моята свеки не пропуска да ми каже "да го отгледаш добре и ти като мен да се радваш на снаха". Като знам тя как се радва на мен....  ooooh!
Аз си записвам всички свинщини дето ги прилага моя звер върху мен, ще има какво да предам на снахата  Mr. Green

Ето това трябва да знае всяка снаха-мечта  Mr. Green :
- да отдава дължимото внимание на свекървата и на свекъра
- да уважава волята и
- да не и отказва нищо и никога
- да им отговаря смирено, без рески думи
- да се примири с дишането във врата и
- да се грижи добре за сина им
Виж целия пост
# 12
И аз се записвам във фен клуба, щот живот и здраве до време и аз ще стана свекървище.
Може и да съм добра, ще видим, ама при едно условие: да си живеят отделно младите Mr. Green, да са ми живи и здрави Praynig
Е, все пак ще се чуваме по телефона   phoneuu  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 13
Темата да се закове!!!
Виж целия пост
# 14
Темата да се закове!!!


а аз междувременно да ходя да раждам момчета! намислила съм си тамън два броя - близнаци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия