Бахти и измамниците

  • 1 576
  • 16
За три дни три пъти ми звънят тия измамници по телефона.
Здрасти, не ме ли позна.
Днеска един - Татко ти вкъщи ли е. Викам - Не, а баба ти. А оня от другата страна - КОя, моята баба ли. Баба Сийка ли.

 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Като знам колко имаше изписано за тия, вече трябва да са минали половината указетел на страната. Аман.

Връзва ли им се някой още.

Егати глупендерите. Ако пак звънне пак, май няма да се сдържа и ще го напсувам.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми звънят и се чудя, колко са нагли .Че ме и напсуваха ,след като ги поканих на среща . Crazy
Виж целия пост
# 2
на мен не ми се е случвало  newsm78
Виж целия пост
# 3
сега пак ми звъниха .Уговарят ме да купя ваучер на Вивател .Ще се обадят пак до 10 мин .Как да им натрия носовете  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Дай им грешен номер на ваучър Party
Виж целия пост
# 5
с колко цифри са ,че  нямам идея ?
Виж целия пост
# 6
Не са ми звъняли още такива, но вчера се опитаха да ми предлагат да ползвам на работа постелки под наем! Че и презентация искаха да правят на управителите за 10-ина минути от представител на фирмата. Когато ги попитах за телефон - нямали...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
14 цифри мисля, че бяха. Поне на Мтел... за вивател не знам  Thinking

Можеш да им пилиш по нервите... примерно да им кажеш - тук тази цифра не се вижда добре...0 или 8 е (или 1 и 4, 5 и 6), не знам...очилата не са ми под ръка...ох, май като съм трила прозорчето съм скъсала и картона и цифрата се е изтрила.. разни такива  Twisted Evil Mr. Green, дано поне изхабят поредния краден ваучер  #2gunfire
Може също да им кажеш, че записваш разговора, и после по гласа ще ги знаят, или че телефона ти се следи, и номера, от който ти звънят вече е известен.. а бе всякаква лъжа би хванала, ако не очакват съпротива.

Аз съм предупредила баба и дядо, те живеят сами, и 100% биха се вързали на такива мошеници, ама като ги знам какви са доверчиви, и все искат да помогнат... вече ги виждам измамени и ми идва да   #2gunfire #2gunfire #2gunfire такива мошеници  Close Close Close
Виж целия пост
# 8
Изобщо и не ги изслушвам какво искат. Само като чуя началото със Ама не ме ли помниш и тресвам телефона.
Виж целия пост
# 9
Четох пак наскоро тук, че форумка иля някой от нейното семейство се бяха опитали да "ужилят" по същия начин ..... като се замислих, си спомних че пред няколко месеца в къщи домашия телефон звънна и търсиха мъжа ми /на негово име е номера/ и проведоха абсолютно същия разговор:
"- помниш ли ме, позна ли ме, абе ти роднини от провинцията нямаш ли..." ??? а мъжа ми наистина има много тесен кръг рода и им каза, че явно бъркат. Тогава изобщо и през ум не ни мина, че тези са измамници ......егати
Виж целия пост
# 10
Звъниха ми пак ,добре си поговорих с тоя смотльо   Grinning.Дано съм му похарчила кредита в картата ,чакам пак да се обади . smile3508
Виж целия пост
# 11
Само на стационарни телефони ли звънят?
Не ми се е случвало до сега. Sad
Бих се погаргарил на воля. Joy
Виж целия пост
# 12
Добре, че нямаме домашен телефон Mr. Green Но свекър ми се бяха опитали да го измамят по подобен начин. Някакъв звъннал по телефона и го търси директно по име. Казал, че е Георги от Бургас (аз съм от там и съответно татко, Бог да го прости, беше жив тогава). Свекъра веднага:"А, свато, ти ли си?" А онзи: "Ами, аз съм. Ще можеш ли да ми дадеш 2000лева, че ...." Свекъра малко се смутил, нещо гласа не му се връзвал с този на баща ми. Смънкал, че ще си помисли, а оня обещал да се обади след 10 мин. Мъжа ми веднага се обади на баща ми да пита има ли такова нещо. Нищо подобно. Онзи нахален, след 10 мин пак звъни. Свекъра започнал да го разпитва:"Я, кажи сега, ти кой си, от къде си?" И връзката веднага приключила. Та да знаете, че не само с ваучери правят номера тия гадове.
Виж целия пост
# 13
Само на стационарни телефони ли звънят?
Не ми се е случвало до сега. Sad
Бих се погаргарил на воля. Joy

Досега само на стационарен са звънели у нас.

Аз наистина се чудя дали някой още им се връзва, толкова се изприказва за тия измами.

Може би по-възрастните хора, пенсионери, са лесна мишена. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Добре де, момичета! На тях каква им е далаверата? Нали не могат да вземат в кеш кредита за телефона? Значи печелят само кредит за телефона...Т.е. цялата им далавера е, че да речем веднъж седмично си зареждат телефона безплатно на гърба на някой измамен... И да седнеш за това да въртиш телефони, да се преструваш... Пфууу...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия