след преглед- може ли да е тапата

  • 602
  • 5
Момичета ,в понеделник бях на гинекологичен преглед ,тъй като съм в средата на деветия месец,но д-ра като че ли ме бръкна по-силно и ми каза че мога да прокървя малко.Но вечерта имах течение,което беше тъмно кафяво на цвят ,но без слуз.На другият ден обаче вече имаше не само това течение ,но и слуз и дори днес пак ми е зацапало бикините.Може ли това да е тапата ,но не съм чувала да е толкова обилна и тъмна на цвят .Моля помагайте.
Виж целия пост
# 1

А имаш ли някакви болки или други оплаквания. И аз родих след гинекологичен преглед в деветия месец, наобяд ме прегледаха и доктора видя, че вече имам разкритие, каза, че всеки момент да два дни може да започне раждането. Вкъщи вечерта ми падна тапата - слуз с леко розово зацапване. Нямах болки, но пък ми се спука водата през нощта.
При всички случаи най-добре се консултирай с гинеколога си.
Виж целия пост
# 2
може и да е тапата. Моята беше бледо розова, но нейната ръждиво кафява. Обади се на гинеколога си задължително.
Успех с раждането!!!!!
Виж целия пост
# 3
Нямам болки сега,но първият ден ме боляха яйчниците след прегледа.Винаги ли е розово оцветена тапата?
Виж целия пост
# 4
Може и да е тапата.При мен падна точно след един такъв преглед.Пренасях няколко дни и лекарката бръкна по  яко от обикновено и през нощта ми падна тапата.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля че е тапата. Мойта и тя падна след преглед. Но падна за 14 дни и на парченца. Възможно е да падне на веднъж а може и до 2 седмици.  Спокойно. Всичко ще е наред. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия