Докато умните се наумуват...

  • 885
  • 11
Инициатива за написване на колективен онлайн роман лансира британското издателство "Пенгуин" (Penguin.co.uk). Тя е осъществена по технологията, по която функционира интернет енциклопедията Wikipedia.

Уважаеми б … 7;им!


Виж целия пост
# 1
Ба, спим...по едно време събирах Бабиейроските писания у едно филе, ма то много бе...
Отделно, че в Хоби се пишеше една колективна приказка по месеци по инициатива на Анда.
Виж целия пост
# 2
Муахаха, толкова се възмутих, че обърках таговете Embarassed
Виж целия пост
# 3
 Cry
Виж целия пост
# 4
Само това ли имате да кажете?
Дайте да ги изровим темите, преди Татти да ги помете при пролетното почистване /неволно, разбира се Wink/ и да направим нещо с тях - имаше идея да ги издадем с благотворителницели...
Виж целия пост
# 5
Аз имам линкове към по-голямата част, ама какво ще ги правим? И кой ще се занимава? Половината бабиейри се сдобиха (или са на път) с бебета  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
И не само бабешките ни истории. Нали и приказки писахме уж за децата.
Виж целия пост
# 7
Половината бабиейри се сдобиха (или са на път) с бебета  Rolling Eyes
Дотук води акселерацията и безразборния полов живот, мда - промърмори под мустак НеРижата.

Поне 6 по Лиска - погледна я на свой ред Дона и си заподсвирква нататък.
Виж целия пост
# 8
Хм, че какво пречи бебеправенето, бебераждането и бебегледането на писането? Човек с всичко свиква, вервайте ми.  Laughing
Аматьорска работа е туй с пингвините, баби.
Виж целия пост
# 9
Мда, аз все се каня, да я питам Василиса, какво стана с приказката й. Много ми харесваше идеята й, могат да се получат интересни неща. Хайде Василиса, изрови приказката и я пускай, да я довършим. Hug
Виж целия пост
# 10
Хм, че какво пречи бебеправенето, бебераждането и бебегледането на писането? Човек с всичко свиква, вервайте ми.  Laughing
Амчи ади де  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ще я довършим пустата приказка, ама нещо и Тео я няма... Rolling Eyes
Вие пък ме карате да работя и в извънработно време, егати.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия