Петиция за намаление в облагането на труда!!!

  • 2 834
  • 64
назрял е моментът за намаляване на осигуровките и данъците с много. Правителството иска с 3% през юли. Но има потенциал за много повече, да им дадем смелост

Започна петиция с авторитетни инициатори
повече информация тук
http://www.investor.bg/?id=46785
Надявам се включването да е масово, както при "Не сте сами"
Виж целия пост
# 1
приходите на Държавата растат бясно въпреки намалението на ставката

*2004*
19.50%
972 762 400

*2005*
15%
1 028 369 500

*2006*
15%
1 206 389 500

в първата година от намалението има ръст от 5.65%, но втората година той е вече значим
близо 18%, при ръст на БВП от едва около 6%
Виж целия пост
# 2
Готово.
Виж целия пост
# 3
Подкрепих!
Виж целия пост
# 4
Подкрепям!  Peace
Виж целия пост
# 5
         И аз подкрепям с две ръце!
Виж целия пост
# 6
           Побут... Чак ми е чудно, че няма интерес  newsm78...
Виж целия пост
# 7
Готово!
Виж целия пост
# 8
Включих се в петицията и аз!
Виж целия пост
# 9
Не само гласувах, ами агитирах и още две колежки.
За такива идеи винаги сме за Peace
Виж целия пост
# 10
            Щрак... на първа страница Simple Smile.
Виж целия пост
# 11
ама вие не сте наред
сори за резкия тон, ама си е така
ако наистина искаме социална държава, би трябвало да плащаме по-високи данъци и да изискваме от държавата да се вземе в ръце
а не като вас - искате намаляване на данъците, в същото време ревете за лоши училища и градини, липса на ясли, корупция в болници и какво ли не, лоши пътища и т.н.
данъците трябва да са мин 33% (като в Швеция напр)
за сведение - в Дания почват от 39%

за социалната държава се плаща от всички, ако не ви изнася, то поне спрете да ревете после като ви искат пари в училището на децата напр

мислете в дълбочина, а не подхождайте първосигнално - не ви подхожда

пак се извинявам, ако съм обидила някого
Виж целия пост
# 12
           PetyaL, прочете ли друго освен заглавието на темата newsm78? Иначе щеше да научиш (освен ако не си икономист и не знаеш), че приходите на държавата няма да намалеят. Идеята е друга. Иначе благодаря за комплимента: по твоите думи България е най-социалната държава в Европа - при това доста по- от другите.
Виж целия пост
# 13
           Накрая ще се сецна от толкова бутане... Ама явно никой тук не иска да му бъдат намалени данъците newsm78... Иначе съм сигурна, че като се пусне тема за плащането на данъци има много недоволни от цифричките...
Виж целия пост
# 14
Въпреки намалението на данък печалба за фирмите, данъчното и осигурителното бреме за физическите лица се запази и в момента е едно от най-високите в Европа. Призовавам всички засегнати от непосилните данъци и осигуровки да подкрепят тази петиция:
подпишете петицията тук
 http://ikonomika.org/?p=319
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия