Нещо повече за д-р Здравко Минев и д-р Виолета Паскалева

  • 2 781
  • 3
Бихте ли ми дали някаква информация или мнение за д-р Здравко Минев от "Весела" и д-р Виолета Паскалева от ВМИ - Пещерско шосе.
Виж целия пост
# 1
Бихте ли ми дали някаква информация или мнение за д-р Здравко Минев от "Весела" и д-р Виолета Паскалева от ВМИ - Пещерско шосе.

Д-р Здравко Минев от "Весела" вече е в частна клиника Селена, това е най-добрият лекар в Пловдив и като специалист и като човек. С нега правиш перфектен избор.  Peace За ВМИ само ще ти кажа - НЕ ХОДИ ТАМ!
Виж целия пост
# 2
Май жената пита за д-р Паскалева,а не за ВМИ като цяло.
Ако не я познавате лично,не вземайте отношение.Вече го знаем.
Моят съвет  е Венда да опита да се запознае с всеки от двамата лекари и сама да прецени при кого да ходи.
Виж целия пост
# 3
Разбира се, че има значение и болницата, не само лекаря!
Във ВМИ никога няма да ти сложат  епидурална упойка, проф. Милчев е забранил категорично. Може до последно да те лъжат, че като му дойде времето, ще викнат анестезиолог и ще ти сложат, и накрая, ще ти кажат, че вече няма време и ще те прецакат. Така направиха с моя съседка, която имаше уговорка с Иванчева.
Секциото във ВМИ е само с пълна упойка, нямат анестезиолози обучени да поставят епидурална. Ни ме казвай, че пълната упойка е за предпочитане, нито пък, че епидуралната била много "опасна" както лъжат във ВМИ и Окръжна, защото нямат анестезиолози.  Rolling Eyes
Епидурална правят само във Весела, Селена и Торакс, така стоят нещата, а това въобще не е без значение, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия