проблеми с нощното спане

  • 496
  • 11
здравейте мили майчета,
синът ми е на 9 месеца и много често се буди през нощта. до скоро изпиваше по 200-300гр.вода, сега намали количеството, но събужданията си останаха. всички ми казват че е от никненето на зъбки, но до сега имаме само един и едва ли всяка вечер се събужда точно заради тях.събужда се на всеки час почти.препоръчаха ми чай на Blewit за спокоен сън, но още не съм се интересувала за него.какво бихте ме посъветвали, може ли нещо да се промени и как, или ще се събужда така докато порасне. бъдете здрави!
Виж целия пост
# 1
И Гери доскоро се будеше....мисля, че ще го израсте....
Виж целия пост
# 2
Миличка ако знаех как .... Rolling Eyes щях да разкажа на всички и аз съм била такова дете и дъщеря ми е ужасно неспокойна ...не съм открила лек.  33uu
Дано при вас да е период и скоро да отмине! Hug
Виж целия пост
# 3
Чак не смея да се похваля,но от няколко дни моят юнак спи по-спокойно през нощта Praynig
Ето какво помогна при нас-Марти през деня спеше 3 пъти за по 40-50 минути.Аз започнах да му разреждам спането.Става в 8ч и след това го слагам да спи в 12ч и след обед в 16-17ч.Така спи само 2 пъти през деня,измаря се повече,а и не плаче преди всяко заспиване както преди.Освен това му купих и чая на Хип за успокояване,но не мисля,че е от него.
А иначе преди това беше точно като вас.Събуждашеше през час,като не иска нищо,нито е гладен,нито е жаден,нито иска при нас/тясно му е/.
Пробвайте и вие.Успех Peace
Виж целия пост
# 4
Пламен е на 1г и 5м и все още се буди вечер.
През деня спи по веднъж за около2 часа.
Виж целия пост
# 5
Пинк мила не е от съня .И Нана спи по два пъти на ден , като последния сън е горе-долу от 15-17.
Май твоя юнак е надраснал периода на честото събуждане! LaughingЧестито! Peace
Виж целия пост
# 6
Нормално срещано явление  Joy
Не се притеснявай, повече сили и дано ти издържат нервите. Ще отмине този период. Peace
Виж целия пост
# 7
Моят хубостник също се буди по няколко пъти на нощ. В началото се правех на строга и му давах залъгалката по 5-6 пъти на нощ. След като походих няколко дни като зомби, почнах като се събуди да го гушкам и спим заедно... Не мисля, че това е най-доброто решение, но поне съм се наспала Stop
Виж целия пост
# 8
Бебка също беше много неспокойна през нощта. Чак след годинката спря да мрънка през нощта. При нас нищо не помогна, пробвахме дори и някакви хомеопатични свещички. Нищо
Виж целия пост
# 9
Дали не е гладничък?! Наката като беше на 8м и половина ядеше по 4 пъти на ден,  за вечеря АМ. Моя мъж реши, че е гладен и ми даде акъл вечер да му давам супа. Размених му яденетата по следната схема:сутрин-каша или крем, обед-пюре, следобед-мляко и 1-2 бисквитки, вечеря-зеленчукова или месна супа, или попара. Така се спряха нощните будения. Успех и на вас  Hug
Виж целия пост
# 10
И ние уж сме по-големи, но все още се будим нощем. Какво ли не съм опитвала, но явно ще трябва още търпение, за да се справим с този проблем.
Виж целия пост
# 11
Ивко е на 9.5месеца има вече 6 зъба и се буди всяка вечер по 7-8 пъти. Понякога когато много ми се спи го взимам при мен и се гушкаме заедно. Явно така се чувства по-сигурен и не се буди толкова често.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия