Няма цикъл,няма втора чертичка,какво става???

  • 1 107
  • 10
Здравейте момичета!
Незнам дали сте чели моята история,но сега ще ви я разкажа накратко.
На 11,09,2006г.загубих момиченцето си в 23г.с.
Следва абразио,сълзи,мъка,пак сълзи и ми остана голямата мъка в душата ми! newsm45
След кървенето от кюретажа,започна да ми идва цикъла съвсем нормално
и на датите които трябваше.На 19.01.2007г.бях на преглед и ми дадоха зелена светлина.
Но...около 19-20.01.2007 трябваше да ми дойде отново/даже предупредих моята док.,че го
очаквам/.Имах си болки,абе всички необходими симптоми за предстоящото събитие.
ДА......АМА НЕ!!!
Правих си 2 теста-отрицателни.
На прегледа тя даже се изказа много положително и даже доста учудена,че "вътре"съм О.К.
Какво да правя?
Какво става?
Омръзна ми вече от проблеми!
Дайте ми съвет! Cry
Виж целия пост
# 1
Много съжалявам за това,което ти се е случило и ужасно ти се възхищавам,че така борбено продължаваш напред.Само ти знаеш какво ти е в сърцето.До колкото разбитам от написаното вече имаш около18 дни закъснение,моят тест показа положителен резултат чак след 15-ия ден.Най-добре е да посетиш генеколога си,а ако мислиш,че може да си бременна си направи кръвен тест.Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш с две чертички.
Виж целия пост
# 2
Много съжалявам за това което си преживяла.Дано от тук нататък да ти се случават само хубави неща и много скоро да се похвалиш с добра новина.
Може да направиш кръвен тест /ЧХГ/- той ще покаже дали има бременност.
Успех Grinning
Виж целия пост
# 3
Ами отиди отново на лекар или си направи кръвен тест.   bouquet
Виж целия пост
# 4
Имаш доста стабилно закъснение. Отдавна ли са правени тестовете? Опитай с кръвен, той е най-точен. Най-сърдечно ти пожелавам да е бременност Hug, и да я доведеш до успешен край baby_neutral, но ако не е, колкото по-рано разбереш от какво е закъснението, толкова по-добре за теб!   Peace
Виж целия пост
# 5
Не знам как да те успокоя! В момента аз имам същия проблем. Ходих на лекар и казаха,че имам съвсем малка киста на единия яйчник и ми изписаха някакви хормонални лекарства. Малко се поколебах преди да ги купя и се консултирах с моя доктор в София,който най-добре ми знае полжението и той каза да пия Достинекс по 1 табл. седмично и нещата ще се нормализират. За сега все още нямам цикъл,но смятам,че би трябвало дам и дойде след като и моите 2 теста бяха отрицателни. Надявам се и ти стискам палци при теб закъснението да е за това,че вече си бременна!  newsm51
Виж целия пост
# 6
Непременно отиди да те види друг лекар, иначе стискам палци да не е усложнение, а бременност. Можеш и кръвен тест да направиш.
Виж целия пост
# 7
Преди време и мен така ме пропусна - оказа се киста, не искам да те плаша, но отиди на лекар!
Стискам палци всичко да е ОК! Hug
Виж целия пост
# 8
Оф мила,

обикновено закъснение без две чертички не е хубаво.
Лично аз съм го имала няколко пъти през годините
и всеки път беше хормонално разстойство.
Веднъж от малко килограми, друг път от претоварване в работа и все такива неща.

Мой съвет ако кръвния таст не потвърди бременост иди и при друг лекар.
Виж целия пост
# 9
Момичета,дойде ми!
Никога не съм му се радвала толкова!!!
Виж целия пост
# 10
Момичета,дойде ми!
Никога не съм му се радвала толкова!!!

Много съжалявам за загубата ти.Хайде сега с пълни сили и голям оптимизъм да си направите едно сладно малко бебче.Очакваме хубави новини от теб:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия