фитнес "athletic"

  • 1 591
  • 2
има ли мами които ползват услугите на фитнес ATHLETIC които е на Оборище???очаквам мнения и коментари   Peace
Виж целия пост
# 1
Аз започнах да ходя във фитнеса на Янко Сакъзов. Много съм доволна, понеже дълго време търсех жена фитнес - инструктор и най-накрая намерих там. Казва се Таня и е много внимателна. Аз никога досега не бях посещавала фитнес и се притеснявах, още повече, че съм с 30 кг надмормено тегло. Утре ще си направя и първият масаж с мед за отслабване и мога да пиша как е.............. newsm10
Виж целия пост
# 2
Фитнесът на Антлетик, който е на Оборище е малък. Няма много уреди, но тези с които разполагат са достатъчни. Някои от тях се използват за различни упражнения пък да не забравяме че дори само с гирички можеш да се справиш. Този фитнес беше най-евтиния от  четирите на Атлетик или поне така беше допреди година, защото чух, че май са свалили цените. Беше скъпичко - 7-8 лв. на трнировка. Обаче в тази цена влиза и сауна май. Със сигурност има отстъпка ако ходиш през деня, до 16:00 ч.
За обобщение: малъка, приятна фитнес зала.

Ако искаш по-голяма, с повече уреди - ползвай тази на Янко Сакъзов. Двете са на 5 мин. разтояние пеша
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия