При шофьор е 6, при пешеходец 9, а колко е при катаджия?

  • 4 624
  • 81
Обичате ли логически главоблъсканици?
Успяхте ли да отговорите на въпроса в заглавието?
Изкефих се на въпроса в "Стани богат", на който се пулихме с мъжа ми  Laughing Mr. Green , та исках да ви питам за други такива логични задачки, като например:
"Баща пита малкия си син:
Аз, ти и майка ти, пътуваме с колата.Ти си седмал от ляво на мен, а къде е седнала майка ти?"
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Обичате ли логически главоблъсканици?
Успяхте ли да отговорите на въпроса в заглавието?
Изкефих се на въпроса в "Стани богат", на който се пулихме с мъжа ми  Laughing Mr. Green , та исках да ви питам за други такива логични задачки, като например:
"Баща пита малкия си син:
Аз, ти и майка ти, пътуваме с колата.Ти си седмал от ляво на мен, а къде е седнала майка ти?"
  bouquet

Мама кара.
Виж целия пост
# 2
А гледахте ли "Стани богат" и въпроса в заглавието?   Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Гледах и се пулих  Mr. Green
Мислехме си с приятелят ми,че иде реч за мозъчните клетки на катаджиите,но по едно времесе усетих за отговора и бях много горда  Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Гледах и се пулих  Mr. Green
Мислехме си с приятелят ми,че иде реч за мозъчните клетки на катаджиите,но по едно времесе усетих за отговора и бях много горда  Joy Joy

дай подробности,че бяхме на муте,
но го мернах въпроса Thinking
Виж целия пост
# 5
И ние се пулихме семейно на въпроса. Изненадах се че акъв въпрос се падна за такава малка сума (1500 лв)

Ето ви една задачка ако ви се мисли:
Имате една затворена стая и три ключа за лампа. Ключовете можете да щракате колкото искате но в стаята можете да влезете само веднъж. Кой от ключовете светва лампата?
Виж целия пост
# 6
Ами това е въпросът, а отговорите бяха:
2
4
5
8
И отговорът е 8  Laughing

(букви в самите думи шофьор, пешеходец и катаджия)
Виж целия пост
# 7
А гледахте ли "Стани богат" и въпроса в заглавието?   Mr. Green

гледахме го, отговорихме на въпроса Grinning
Виж целия пост
# 8
А гледахте ли "Стани богат" и въпроса в заглавието?   Mr. Green

гледахме го, отговорихме на въпроса Grinning
браво на вас - ние не можахме да се сетим  Blush
Виж целия пост
# 9
на моменти много се дразня на това предаване, защото за сериозни суми напоследък дават много олигофренски въпроси;
ето днес например въпросът за 3000 лв. наистина беше доста лесен (за сваления Стелт край Косово).
А да не говорим за предаванията, когато играеха от ББ и сие.
Но като цяло вкъщи сме му фенове Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Гледах и се пулих  Mr. Green
Мислехме си с приятелят ми,че иде реч за мозъчните клетки на катаджиите,но по едно времесе усетих за отговора и бях много горда  Joy Joy

дай подробности,че бяхме на муте,
но го мернах въпроса Thinking

Ами отговорът е....броя на буквите в думата  ooooh! Whistling
Следователно катаджия - 8.  Peace
Виж целия пост
# 11
Познах го веднага. Обичам логически задачки и си имам тренинга от едни книжки, който обичах да решавам преди. Не ме затрудни изобщо. Стефан мисли повече обаче, а той на логическите задачки е по добър от мен.
Виж целия пост
# 12
И аз се сетих за катаджията, пешеходеца и шофьора.
Но е факт, че въпросът за стелта в Белград беше по-лесен.
Виж целия пост
# 13
  Аз не се сетих, мислех, че е нещо с обратно виждане - 6 и 9...После реших, че говорим за посоки на движението и накрая...си почистих компа.
Виж целия пост
# 14
  Аз не се сетих, мислех, че е нещо с обратно виждане - 6 и 9...После реших, че говорим за посоки на движението и накрая...си почистих компа.

И аз бях същото положение  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия