Родих при Мазнейкова

  • 4 562
  • 48
Искам да споделя опита си от нормално раждане при Мазнейкова. Преди месеци имаше ожесточен спор за качествата й. Тогава някои форумки "състрадателно" ми пожелаваха безпроблемно раждане, визирайки големия риск, който поемам.

Ето фактите:

На 25 декември (Коледа!) ми изтекоха водите. В 23 часа самата Д-р Мазнейкова ме прие в клиниката, след като час по-рано й се бях обадила да я информирам. Предвид това, че нямах разкритие и контракции при мен цяла нощ стояха Д-р Павлова и една акушерка. На 26-ти в 10 часа сутринта родих синът си в присъствието на солиден екип, който включваше отново самата Д-р Мазнейкова, Д-р Павлова, акушерка и др.
  bouquet
Нямам нито един шев! Нито вътрешен, нито външен! Отношението е мило, хигиената - безупречна, спомените - прекрасни!

Това са фактите. Не плюйте безогледно добри и хуманни специалисти.
Виж целия пост
# 1
А цената каква беше?
Виж целия пост
# 2
А цената каква беше?

1,200 лв и си носиш само корема и четката за зъби.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
А цената каква беше?

1,200 лв и си носиш само корема и четката за зъби.  Mr. Green
Знам, че детето ти е безценно, но не ти ли се вижда много?
Виж целия пост
# 4
....Нямам нито един шев! Нито вътрешен, нито външен! ......

Честито ти бебче, да ти е много здраво!   bouquet

Личното ми внение, от личния ми опит показва, че не цената определя това, дали раждането ще мине гладко и безпроблемно. Броя на шевовете- също.
Виж целия пост
# 5
Да ти е живо и здраво детенцето!   bouquet

Аз за Мазнейкова няма да говоря, защото моя опит с нея не е от положителните...  Naughty
Виж целия пост
# 6
А цената каква беше?

1,200 лв и си носиш само корема и четката за зъби.  Mr. Green
Знам, че детето ти е безценно, но не ти ли се вижда много?
що за въпрос е това?  Изобщо като четете, че става въпрос за частна болница, защо дъвчете цената? Ясно е, че не е безплатно.
Виж целия пост
# 7
Честито бебче,Ивонска!Да ти е живо и здраво!

А цената каква беше?
Без да се заяждам,но цената ми се вижда съвсем нормална,аз също раждах в частна болница,където цената е по-висока от тази-въпрос на избор и възможности.Не виждам защо трябва да преживявам това,което примерно е преживяла тази мама от горната тема в Шейново на първия етаж!
Не искам да споря,не познавам Мазнейкова,нищо лично!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Да е живо и здраво бебето и да ти носи само положителни емоции!! Наистина почти е вярно, че броя конци, разкъсвания и прочее, нямат отношение относно частна ли  е болницата или не..Но най-ценното е било това, че до теб са стояли Хора, а след това специалисти!! PeaceСумата, ще я забравиш, ще я изработиш, ще я изгладуваш дори, но топлото човешко присъствие НИКОГА не се забравя!
Виж целия пост
# 9
Честита рожба!  bouquet
Темата , предполагам е продиктувана от една такава в миналото, в която пък обвиняваха Мазнейкова в нечовешко отношение, въпреки частната и практика.Ето, ако е така и не греша в спомените си-видно става, че на всякъде има доволни и недоволни не само от битови условия, но и от отношение.
 Peace
Виж целия пост
# 10
Честито бебче. Да ти е живо и здраво  bouquet
Всеки сам избира къде и как да роди. Важното, е че си получила добро и професионално отношение от специалисти и раждането ти е минало гладко Peace
Виж целия пост
# 11
Честито бебче! Laughing Аз също родих там само че на 03.01. И аз съм много доволна ,въпреки че на мен шевовете не ми се разминаха,но това е заради друга причина. Изражда ме същия екип- др.Павлова и др.Мазнейкова. Мога да кажа с ръка на сърцето, че спасиха бебето и мен,защото се получиха усложнения.
При следващото живот и здраве пак смятам да раждам там, защото аз не съм от хората, които ще махнат с ръка и ще кажат "майната им на условията ( дали има тоалетна или баня или нощица или нещо друго--да не говорим за насекомите Sick) важното е че бебето е добре" Да ама не! Просто времето в което живеем и претенциите, които имаме -влизане в ЕС и т.н. не може и не трябва да се ражда в такива условия все едно сме по време на война.
П.П. далеч съм от мисълта,че всеки може да роди в частна клиника. Знам че избора да родиш някъде при добри уловия с изключение на частните клиники е почти минимален и за съжеление не зависи от никоя родилка-- просто условията в държавата са ни такива!
Виж целия пост
# 12
Честито!  bouquet
За Мазнейкова нищо не мога да кажа-нито съм имала контакт с нея,нито занапред мисля да имам.Предпочитанията са ми към съвсем друга болница.
А това как ще протече раждането,зависи най-вече от теб и от бебето.
Виж целия пост
# 13
Честито бебче и от мен  bouquet
А това как ще протече раждането,зависи най-вече от теб и от бебето.
с това съм напълно съгласна Peace
Виж целия пост
# 14
Честито и се радвам за успешното раждане.
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия