Не иска АМ

  • 409
  • 9
Здравейте мами, моля за съвет. Синът ми е на 9 мес. до сега го кърмех сутрин и вечер, но кърмата ми намаля и реших да заместя едното кърмене с АМ, но той не иска да пие. С какво друго мога да го заменя. През деня яде попара, домашни пюрета и каша.
Виж целия пост
# 1
Пробва ли различни марки АМ? Чувала съм , че Аптамил се харесва на повечето бебета. Иначе мисля, че на тази възраст може да се замени и с кисело мляко.
Виж целия пост
# 2
Пробвай с кисело мляко, много деца го предпочитат пред АМ.
Виж целия пост
# 3
Пробва ли различни марки АМ? Чувала съм , че Аптамил се харесва на повечето бебета. Иначе мисля, че на тази възраст може да се замени и с кисело мляко.
Peace
Виж целия пост
# 4
Ние скоро имахме същия проблем,но аз не се отказах и вече пием.Смених бибата на шишето и млякото също!Купих Миломил и изчаках вечерта да поогладнее и тя взе че пропи.Иначе се бях отчаяла,чудех се какво ще правя,а не мисля да се кърмим до две години-просто вече ми писна.Не се отказвай и ще видиш,че ще има ефект.Просто давай когато бебо е гладен и ще пропие,въпроса е да свикне с новия вкус
Виж целия пост
# 5
Опитай да го смесиш с кърма и ако го пие така постепенно да намаляваш количеството на кърмата. Все пак това е нов вкус. Кърмата е сладка в сравнение с АМ и може това да е причината.
Виж целия пост
# 6
Здравейте мами, моля за съвет. Синът ми е на 9 мес. до сега го кърмех сутрин и вечер, но кърмата ми намаля и реших да заместя едното кърмене с АМ, но той не иска да пие. С какво друго мога да го заменя. През деня яде попара, домашни пюрета и каша.

Моя съвет е с кърма
Виж целия пост
# 7
Пробвай с Аптамил или Миомил.Мойта не искаше нито Нан,нито Аптамил.И само Миомил
Виж целия пост
# 8
Благодаря за съветите. Но се оказа че проблема е малко по-различен. Не иска да пие нито от шише, нито от гърдата. Пробвах да му дам кърмата с лъжичка и яде, но след като опитах пак с шишето отказа да я яде и с лъжичката, накрая му сложих плодово пюре в кърмата и така я изяде с лъжичката. Но мисля че така не мога да продължавам. Мисля че проблема не е в самото шише, защото пие чай от същите шишета и то с голямо удоволствие. Послзвам шишета на Авент, но тази вечер ще пробвам с други.
Виж целия пост
# 9
Аз мисля че е от бибата.Моята дъщеря също пиеше чай и вода от шише, но като и дадох АМ и дари кърма от шише не пожела да цока.Давай и по често да опитва АМ от шишето и ще свикне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия