Разрезът при секциото

  • 2 258
  • 25
Здравейте,
бихте ли ми казали разрезът при секциото хоризонтален ли е или вертикален.
Мерси Wink
Виж целия пост
# 1
Моят е хоризонтален, май почти всички са такива.
Виж целия пост
# 2
Не ми се вярва вече някой да прави вертикален, моят е хоризонтален (точно над окосмяването)  Peace
Виж целия пост
# 3
Не ми се вярва вече някой да прави вертикален, моят е хоризонтален (точно над окосмяването)  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 4
Хоризонтален е! Вече ги правят съвсем незабележими, поне при мен е така.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви Simple Smile
Виж целия пост
# 6
При секцио разрезът е хоризонтален малко над или точно на границата на окосмяването. Вертикалният разрез се нарича Цезарово сечение вече все по-рядко се практикува предимно в случаи, когато на лекарите им е нужно по-голямо пространство за действие.
Виж целия пост
# 7
Вертикалният разрез се нарича Цезарово сечение
и двете се водят секцио
Виж целия пост
# 8
Хоризонтален.
Виж целия пост
# 9
При секцио разрезът е хоризонтален малко над или точно на границата на окосмяването.
Моят е доста под границата на окосмяването  Peace И е хориzонтален...
Виж целия пост
# 10
Вертикалният разрез се нарича Цезарово сечение
и двете се водят секцио
Да,и двата разреза са Цезарово сечение/секцио Цезарея се изговаря на латински/.Не съм чувала скоро да са правили на някой вертикален разрез-мисля,че вече правят само хоризонтални.Майката на една моя приятелка е раждала два пъти със секцио преди повече от двадесет години-при нея са вертикални разрезите,но в наши дни не вярвам да го правят така! newsm78
Виж целия пост
# 11
В повечето случаи е хоризонтален.
Виж целия пост
# 12
Хоризонтален. Лежах в болницата с една жена на 36 г., тя беше с вертикален, раждала преди 12 години.
Виж целия пост
# 13
Да по принцип е хоринзонтален, но моя приятелка я срязаха по спешност и е ВЕРТИКАЛЕН разрез.
Виж целия пост
# 14
моят е хоризонтален.но долкото знам преди години е бил вертикален.вуйна ми е раждала и двете си деца секцио и белезите й започват над пъпа та до доло.много са груби и грозни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия