Спират ли ви тока всеки ден ?

  • 980
  • 9
От 2 седмици в кв. "Дианабад", където живея, спира тока всяка вечер към 00.00ч. за десетина минутки. Обяснението от Енергото беше, че това е "техническо превключване" и винаги си го е имало.  #Cussing out  Да, но аз за толкова години, явно сега го забелязвам.  Naughty
А при вас, момичета как е ? Наистина ли е нормално това?

Не е болка за умиране, но на мен ми пречи. Примерно винаги пускам съдомиялната вечер , и съответно тя всеки път спира, защото нямаме ток.  #2gunfire
Виж целия пост
# 1
мда за съжаление , печката ми го показва защото и се нулира часовника, и после за да я включа трябва да го настроя пак - вече честно казано не го сверявам а само натискам там някакъв час да се покаже че ми е втръснало ooooh!, няма неюо дето да не се нулира вкъщи междо другото / е везната ми която е на баерии / и по нея ако имам нерви сверявам и микровълнова и готварска печка.
Виж целия пост
# 2
Аз живеех в Дианабад доскоро от 3 години и не бях забелязала такова нещо.
Виж целия пост
# 3
В Люлин, преди година някъде, имаше такъв период, за около седмица точно в 24 ч.,  от тогава не са го спирали.
Виж целия пост
# 4
Оо Никол, мерси - даваш ми надежда, че и при нас ще се оправят нещата.  Whistling
Виж целия пост
# 5
Аз живея в Студентски град и от известно време ми прави впечатление, че почти не минава ден без да ни спрат дори за малко тока.Мен лично това много ме притеснява, защото при всяко аварийно прекъсване на тока съществува риск от изгаряне на някой електроуред. И без друго събираме пари с месеци, за да си купим нещо. Да не говорим, че може да заседне някой от нас в асансьора, а това не е особено приятно.
Виж целия пост
# 6
И в Манастирски Ливади от 1 седмица всеки ден!
Виж целия пост
# 7
Не ,не го спират,при нас.
Виж целия пост
# 8
Ние сме в Хаджи Димитър и напоследък го спират всяка вечер за 5 -6 минути
Виж целия пост
# 9
Аз живея в Сухата река и го спират доста 4есто и денем и нощем,и само в нашия блок няма ток. Angry Rolling Eyes newsm12
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия