Стените в коридора.......КАКВИ?

  • 19 831
  • 26
Момичета имам голяма дилема за стените в коридора /той е стандартен в панелка/. Бях харесала първо корк, после реших да е с пана от корк върху латексова основа, а сега искам да е ламперия, но един познат сега ми предложи да е от деколин или някакъв подобен плат  Rolling Eyes
МОЛЯ покажете вашите /снимки/ и приемам всякакви предложения  Praynig
Виж целия пост
# 1
Оле и аз съм на тази вълна в момента. Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 2
Аз пък имам някаква ламперия от горе до долу и искам да я няма и да ми е на шпакловка и латекс в светъл цвят, че и без това е тъмно в него  Sad
Виж целия пост
# 3
Нашият коридор е с минерална мазилка
В предишния ни апартамент беше с корк, не ми харесва, беше почнал да се отлепя, ламперията според мен затваря помщението
Виж целия пост
# 4
Аз пък имам някаква ламперия от горе до долу и искам да я няма и да ми е на шпакловка и латекс в светъл цвят, че и без това е тъмно в него  Sad
Това харесвам и аз,пък и сега са модерни изчистени и миниалистични линии.Налагат се отново тапетите,но само като акцент.Има уникални тапети на пазара.
Виж целия пост
# 5
И на нас ни предстои завършването на коридора. И нашият е стандартен в панелка. Мисля си да го направя с латекс в светъл цвят, а на едната стена да направя нещо като пано (или пък цялата да я направя) със SPIRIT Creative Effect на Оргахим: http://www.deko-professional.bg/spirit.php
Другият вариант /и по-лесният  Wink / е с някой свеж "дизайнерски" тапет.
Цитат
Налагат се отново тапетите,но само като акцент.Има уникални тапети на пазара.
  Peace
А за лампериите и други облицовки - и аз не съм им привърженик.
Успех с избора!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз съм за латекс в светли тонове Peace
Виж целия пост
# 7
 newsm78 латексче в топли цветове и може да не стига до самия таван ами да го отсечеш с бял фриз и тавана бял или ако си по смела във взимането на решения има много хубави релефни мазилки и се получават хубави ефекти,но винаги в цвят.Успех!!! Grinning
Виж целия пост
# 8
Моят коридор още чака Mr. Green. Определено съм за латекс в светли тонове. В никакъв случай деколини и тем подобни.
Всъщност, тези деколини и ламперии бяха много модерни , по времето, като бяха модерни и секциите.
Като влезнеш в една панелка, всичко " по мода ". Коридоера в деколин, в хола секция и така Crazy
стандарт........ #Crazy
Виж целия пост
# 9
Нашия коридор пък си е с най-обикновена мазилка  Mr. Green - гутеле (мисля, че така се пишеше newsm78), засега е бяла, но наесен ще я боядисваме в някакъв светъл цвят.
Виж целия пост
# 10
ох, момичета вие всички сте за латекс, пък незнам защо на мен никак не ми харесва. Мисля че в коридора много бързо ще се цапа, а и той се надрасква много бързо от всичко което се докосне до него  Rolling Eyes
Незнам какво да права  newsm78, дайте снимки да онагледим нещата  photo
Виж целия пост
# 11
И аз съм за латекс....има и такъв, които се мие, така че не виждам проблем с цапането. Точно какъв цвят не знам още, първо май ще си избера теракота или гранитогреса за пода в коридора и после цвета на латекса.  Peace

Но и аз ще се радвам да видя снимки!
Виж целия пост
# 12
ох, момичета вие всички сте за латекс, пък незнам защо на мен никак не ми харесва. Мисля че в коридора много бързо ще се цапа, а и той се надрасква много бързо от всичко което се докосне до него  Rolling Eyes

Точно затова сме с минерална мазилка, няма мърдане, драскане, цапане, нашата е резеда с бяло, може да се мие, но досега не ми се е налагало. Снимки нямам точно на мазилката, но ето ни го коридора: , май не се вижда много Wink
Виж целия пост
# 13
Ние сме с латекс,...
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/35
На мен много ми харесва... Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Моите стени са с латекс! Има богато разнообразие от цветове, а и е лесен за поддръжка (имам предвид, че се мие).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия