ИЗВИНЕНИЕ

  • 3 279
  • 43
Извинявам се на вси4ки засегнати по повод темата"Възможно ли е това".
Мен ме Шокира,реШих да го споделя.Не потърсих предварително дали го има във форума,реагирах спонтанно.Нова съм,но Спамърка НЕ СЪМ със сигурност .
Благодаря за отзивите все пак.
Виж целия пост
# 1
Евала мацка, че не се впрягаш за това, че " сървъра се натоварва" Crazy ooooh!.
Видяла си, реагирала си спонтанно, нахокаха те и ....дори се извиняваш Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
И трябваше да пуснеш нова тема ?
Виж целия пост
# 3
Момичета...отново я нападате..тя от къде да знае за проблемите със сървъра и с незнам си какво? Потребител е, пише и има право на това..Шапка и свалям пък аз, че е решила да се извинава някому за нещо..Аз не бих го направила и не заради сървъра....

 Peace
Виж целия пост
# 4
подкрепям
Виж целия пост
# 5
И трябваше да пуснеш нова тема ?
СПоред мен не трябваше да пускаш нова тема, а да се извиниш на всички 13 или 14 хиляди потребители на ЛС...
Виж целия пост
# 6
Някой в другата тема май те беше нарекъл "малоумна"? Определено на него по би му отивало да се извини...  А ти няма за какво "спамърке"  Wink


п.п. аз не бях попадала на темата преди , въпреки, че чета всеки ден общо взето  Peace
Виж целия пост
# 7
Ето ви един пресен пример колко сме гостоприемни към новите потребители. После да не се чудите само защо ни се носи лоша слава из нета. Скъсахме се да се убеждаваме в оная предишната тема за гостоприемността, че сме супер, че не сме лоши и че всеки е добре дошъл и добре посрещнат тук. За жалост действителността е друга и тази тема и отговорите в нея за поредния пример.
Виж целия пост
# 8
В цикъл ли сте бе, хора?
Тук някои хора се изживяват като координатори и дават наклон на х*я на хората, време е да се усетят.
Виж целия пост
# 9
Според мен е жалко да нападаш човек, който ти се извинява.Айде изяжте ме сега Mr. GreenАз пък евала й правя на мацката. Hug
Виж целия пост
# 10
Извинявам се на вси4ки засегнати по повод темата"Възможно ли е това".
Мен ме Шокира,реШих да го споделя.Не потърсих предварително дали го има във форума,реагирах спонтанно.Нова съм,но Спамърка НЕ СЪМ със сигурност .
Благодаря за отзивите все пак.

Не се шокирай. В тези форуми всички знаят, че аз командвам парада. Въпреки това, от време на време се появяват хора с хормонални проблеми / липса на редовен плътски контакт и се заяждат с хубави, честни българки като теб например. Нека им отвърнем с добрина и мълчание. Лека вечер все пак, а?

И трябваше да пуснеш нова тема ?
СПоред мен не трябваше да пускаш нова тема, а да се извиниш на всички 13 или 14 хиляди потребители на ЛС...

охохохо
Виж целия пост
# 11
и аз мисля, че не дължиш мнение никому...

а на теб дължат...

който има доблест, и МЪЖЕСТВО, нека го направи...
Виж целия пост
# 12
Абсолютно подкрепям Ренци  Peace Аз слава Богу не съм от негостоприемните(за мен това не е негостоприемство, а грубост и липса на възпитание), така, че който е, да си направи сметката...  Stop

Сега се подсещам, че преди две и повече години като се регистрирах ми беше притеснено да започна да пиша веднага именно заради такива неща. А имайте предвид, че тогава бяха в пъти по-малко подобни "случки "
Виж целия пост
# 13
 Rolling Eyes пък аз не разбирам за какво става въпрос - скъсах се от работа днес и съм назад с инфото.
Караме ли се за нещо?  Laughing  линк на бележка, моля
Виж целия пост
# 14
Да бе а вие дето нападате момичето да не би да мислите за натоварването на сървъра.
Я си погледнете гредата във вашите очи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия