Какво правите със старите списания?

  • 4 320
  • 41
..старите и вече прочетени списания..
Пазите ли ги и къде,или директно в кофата след като ги прочетете
Купувам National geographic и са ми интересни,пазя ги и си мисля че някога ще седна и пак ще ги чета..
А вече са доста и незнам къде да ги складирам и дали въобще има смисал
Споделети вие какво правите:)
Виж целия пост
# 1
Пазя всички списания , които съм си купувала. Вече не купувам почти. НАредоила съм ги в един шкаф и си мисля 4е някога пак ще ги разглеждам.
Виж целия пост
# 2
Натрупала съм ги на няколко места и ги разглеждам от време на време. Те са 3 групи удома:
1. женски- чета ги когато съм в депресия, изключително рядко.
2. НГ- чета си ги с кеф, в никакъв случай не бих ги хвърлила
3. такива за обзавеждане- вадя ги и ги преглеждам периодично, като ми се прииска обновяване в дома, пък било то и от една вазичка.
Виж целия пост
# 3
НГ ги пазим, женските - само някои!Другите хвърлям!
Виж целия пост
# 4
Пазя ги извесно време (може и години), т.н събирам ги в един шкаф и когато дойде време за голямото почистване, отиват направо в коша.
Виж целия пост
# 5
Всичко си пазя и като се натрупат доста ги нося на майка Simple Smile тя им се радва и си ги разглежда, преписва си рецепти...  Wink
Виж целия пост
# 6
Трудно се разделям/да не кажа не се разделям изобщо/ със старите вестници и списания.Първо ,жълти издания не купувам,следователно всичко друго-"Инсайт"/психология/,женски вестници/не редовно/,"9 месеца","Мама"/купувани преди време/, ревностно си ги пазя,трупам на купчини в шкафовете и така ще е още няколко години поне.След време ще трябва евентуално да освободя място за списанията на детето.
Виж целия пост
# 7
Събирам ги и като се разчистя след време ги изхвърлям  Wink
Виж целия пост
# 8
Аз пазя списания от 2000 година.Май тогава си купих за първи път "Коса и стил".После започнах да купувам и други списания,пакетирам ги и ги прибирам.Просто сърце не ми дава да ги хвърля.но и също така,имам място.Ако нямах,сигурно щях да ги хвърлям.
Виж целия пост
# 9
Пазя си и спасанията и вестниците, които съм си купувала. Складирала съм ги на тавана, а отделно в един шкаф си държа списания и каталози на туристическа тематика, които често си преразглеждам.
Виж целия пост
# 10
И вестници и списания давам една бедна жена от съседния вход,тя си ги предава на вторични суровини.
Пазя си само списанията ,които си купувах докато бях бременна....те не са повече от 20  Thinking
Виж целия пост
# 11
Купувам доста списания  ooooh!
В къщи оставям само детските, тези за дома и разни компютърни -  останалите нося на майка ми.
Тя пък раздава на приятелки да четат  Grinning
Нищо не изхвърлям  Grinning
Виж целия пост
# 12
И аз като mam@ деля ги тематично.
Ръкоделие за баба.
Женски за мама и нейните приятелки.
Клюки за свекърва ми.
Махам от списанията судоку страничките - те са за баща ми.
В къщи държа по няколко вестника, за миене на прозорци.
Виж целия пост
# 13
Преди си купувах, вече не, всичко си има в нета, иначе старите ги дадох на дядо ми, той си събира вестниците и после ги връща на вторични
Виж целия пост
# 14
складирам ги в къщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия