Стерилизация - до кога?

  • 2 827
  • 38
Здравейте, майчета!
До кога стерилизирахте шишетата и бибероните на бебчетата?
Виж целия пост
# 1
До края на 6я месец,но по веднъж на ден  Blush
Виж целия пост
# 2
До 8.месец,след всяка употреба.
Виж целия пост
# 3
Понеже сме само на кърма,без да давам вода,чай и пр.,не ми се налага да стерилизирам постоянно шишета.Но ползвам помпа за кърма и биберон-залъгалка,които изварявам преди употреба.
Виж целия пост
# 4
аз стерилизирах до 10 месеца
Виж целия пост
# 5
До 1 година,по 1 път на ден.
Виж целия пост
# 6
Стерилизирам след всяка употреба. Смятам да го правя поне до шестия месец  Peace
Виж целия пост
# 7
До 1 г., но след 6-тия мес не всеки ден.
Виж целия пост
# 8
Стерилизирам след всяка употреба. Смятам да го правя поне до шестия месец  Peace
и аз така.
Виж целия пост
# 9
3 месеца
Виж целия пост
# 10
през пъървия месец веднъж на ден, от втория през два-три дена, и към шестия изобщо не стерелизирах
Виж целия пост
# 11
през пъървия месец веднъж на ден, от втория през два-три дена, и към шестия изобщо не стерелизирах
То така няма смисъл да се стерилизира изобщо  Rolling Eyes Трябва след всяко хранене или изобщо без стерилизация  Simple Smile
Аз мисля до 6-7 месеца. По-точно когато пролази по пода  Heart Eyes Hug Тогава наистина си губи смисъла  Wink
Виж целия пост
# 12
Рядко стерилизирам, може би веднъж на две седмици. След всяка употреба измивам шишетата добре с гореща вода и четка и това е. Детската сестра ми каза, че ако стерилизирам често може да му се появят гъбички в устата, така че е по-добре да не се стерилизира често.А пък и биберона-залъгалка постоянно пада по земята, да няма да го изварявам след всяко падане!
Виж целия пост
# 13
Аз съм против прекомерната стерилизация.  Naughty
В началото като беше съвсем мъничък, му изварявах нещата веднъж на 2 дена, постепенно веднъж седмично, а вече не помня откога не съм се занимавала с тази работа. Той е на кърма, биберони не яде, така че в това отношение съм улеснена.
Виж целия пост
# 14
Стерилизирах до 3-ия месец по веднъж на ден.Ръчичките са му постоянно в устата,няма смисъл!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия