Каква е разликата между млечна и безмлечна каша за захранване?

  • 3 690
  • 8
Здравейте мами, има ли разлика с каква каша се захранва бебето млечно-оризова или задължително безмлечна? Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами млечната е с мляко, а безмлечната без Wink

Ако даваш безмлечна каша я правиш с АМ, което детето пие по принцип. Това е важно особено в случаи, че пиете някакво по-специално млеко - било срещу рефлукс или нещо друго.
Някои млечни каши се правят с обикновено сухо мляко, а други са с АМ. Това си го пише на опаковките. Мисля, че ако избереш да започнеш с млечна каша е хубаво да такава с адаптирано мляко
Виж целия пост
# 2
Ние пием Аптамил, а мисля да купя каша Милупа оризова с мляко ?!
Виж целия пост
# 3
Ами ние от два дни хапваме каша и е ориз и ябълка- млечна

Lady Charm  защо като пие мляко за рефлукс кашата му трябва да е с такова мляко newsm78  Кашата е гъста Crossing Arms Ние сме с ужасен рефлукс пием Фризовом и не ни помага. Но от каша което не е с нашето мляко не повръща Naughty  За рефлукса е важно да е гъсто ,нищо друго специално няма в млякото Naughty
Виж целия пост
# 4
Това за рефлукса го казах просто като пример за специализирано мляко, просто не ми хрумна друго - примера не беше съвсем подходящ Embarassed

Ако правилно си спомням на Милупа кашите бяха с АМ newsm78
Виж целия пост
# 5
И ние дохранваме с Аптамил, но аз изглупих и купих безмлечна оризова.. е днес сама добавих Аптамила
Виж целия пост
# 6
Ами ние от два дни хапваме каша и е ориз и ябълка- млечна

Lady Charm  защо като пие мляко за рефлукс кашата му трябва да е с такова мляко newsm78  Кашата е гъста Crossing Arms Ние сме с ужасен рефлукс пием Фризовом и не ни помага. Но от каша което не е с нашето мляко не повръща Naughty  За рефлукса е важно да е гъсто ,нищо друго специално няма в млякото Naughty

Аз също давах безмлечни каши,докато дъщеря ми пиеше АЕ и АR млека.За мен така е по-правилно.
Lillina,безмлечните каши са подходящи и за кърмачета.
Виж целия пост
# 7
Разликата е в това, че безмлечната каша я приготвяш с адаптираното мляко, което папа бебето, а млечните каши са си с добавено сухо мляко. Има някои млечни каши, които са с АМ (обезмаслено мляко) - те са за предпочитане, ако бебко е предразположен към алергия. Добре е млечните каши да се дават след 6 навършени месеца.
Виж целия пост
# 8
Разликата е в това, че безмлечната каша я приготвяш с адаптираното мляко, което папа бебето, а млечните каши са си с добавено сухо мляко. Има някои млечни каши, които са с АМ (обезмаслено мляко) - те са за предпочитане, ако бебко е предразположен към алергия. Добре е млечните каши да се дават след 6 навършени месеца.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия