смрадлика

  • 40 808
  • 21
Как си правите вагинални промивки със смрадлика не ви ли притесняват малките частици от нея която остават въпреки прецеждането newsm78
Виж целия пост
# 1
С дамски душ. Прецеждам я няколко пъти.
А след раждането само външно.
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала за такова нещо.Когато бях малка ми даваха смрадлика за авти в устата, но за вагинални промивки........ newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 3
Прецеждам повече пъти. Не съм си правила много промивки (вътрешни), въпреки че може би е хубаво профилактично.
Виж целия пост
# 4
Как си правите вагинални промивки със смрадлика не ви ли притесняват малките частици от нея която остават въпреки прецеждането

Не ми се е налагало да си правя промивки с дамски душ.
Смрадликата можеш да я прецедиш през тензух  Peace
Виж целия пост
# 5
хубаво било един път седмично  Stop
по-добро от химикалите които се продават за такива промивки поне според моята докторка Naughty
Виж целия пост
# 6
След като родих,ни караха да си правим промивки с смрадлика..
Виж целия пост
# 7
Няма по-добра алтернатива от Тантум роза! Смрадликата е по-добра, за седалищни бани.
Тантум роза я разделям на две, за да не е драстично. Но я правя когато имам нужда, а не просто така профилактично!
Виж целия пост
# 8
Няма по-добра алтернатива от Тантум роза! Смрадликата е по-добра, за седалищни бани.
Тантум роза я разделям на две, за да не е драстично. Но я правя когато имам нужда, а не просто така профилактично!
Аз също съм доволна от Тантум Роза - беше ми я изписала гинеколожката преди време - не съм я ползвала отдавна, защото нямам проблем, но смрадликата в комбинация с лайка срещу подсичане(от дамските превъзки)- външно, както и за жабурене при афти, кървящи венци...и съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 9
аз пьк четох някаде, че се обьрквала смрадлика сьс една льжичка пчелен мед и се овива вьв мед.марля(вьв формата на дамски тампон)и се поставяло вьв вл.....щето вечер преди да легнеш,против бяла течение и много други леки инфекций.че затова се слагало вечер,защото сутринта като станеш имало изненада,колко мизерий са из.....кли от теб.
не сьм го ползвала и не го препорьчвам,някои друг чувал ли е за този 'иляч'?
Виж целия пост
# 10
аз пьк четох някаде, че се обьрквала смрадлика сьс една льжичка пчелен мед и се овива вьв мед.марля(вьв формата на дамски тампон)и се поставяло вьв вл.....щето вечер преди да легнеш,против бяла течение и много други леки инфекций.че затова се слагало вечер,защото сутринта като станеш имало изненада,колко мизерий са из.....кли от теб.
не сьм го ползвала и не го препорьчвам,някои друг чувал ли е за този 'иляч'?
Аз не съм, но бях пробвала едни вагинални таблетки - слагаш вечер и сутрин като станеш не можеш да свариш да тичаш до банята, защото тече Sick Ако някой път се навия може да дамотзиви newsm78
Виж целия пост
# 11
Много пъти съм си правила промивки със смрадлика, но някъде през 10 дни.  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз като родих и двата пъти почти по 1 месец си правех такива промивки.
Няма по-добра алтернатива от Тантум роза!
От аптеката ли я купувате и колко струва? Grinning
Виж целия пост
# 13
Правила със си промивки със смрадлика-прецежда се с тензух.
Тантум роза се продава в аптеката непомня точно ,но едно прахче струваше м/у 1-2 лв.
Виж целия пост
# 14
След като родих,ни караха да си правим промивки с смрадлика..
Peace Но само външно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия